Mysz Logitech M720 TRIATHLON 910-004791 Bluetooth
Na wyczerpaniu < 10
Opis
MYSZKA BEZPRZEWODOWA LOGITECH M720 TRIATHLON USB
WYTRZYMAŁA, UNIWERSALNA I PORĘCZNA

PEŁNOWYMIAROWA WYGODA
Pełnowymiarowy, wyprofilowany kształt jest dopasowany do naturalnej krzywizny dłoni i zapewnia doskonałe podparcie dla dłoni, dzięki czemu możesz pracować wydajnie przez dłuższy czas. Ta obudowa dostosowana do obsługi prawą dłonią jest też wyposażona w miękką gumową powłokę, dzięki której możesz pracować przez wiele godzin w komforcie – zarówno w domu, jak i w biurze.
ELASTYCZNOŚĆ I ZGODNOŚĆ
Mysz M720 współpracuje z komputerami stacjonarnymi, laptopami oraz tabletami z systemem Windows®, macOS, Chrome OS™, Linux®4Dostosowywanie funkcji przycisków za pośrednictwem programu Logi Options+ w systemie Linux nie jest możliwe. oraz iPadOS, więc z łatwością zintegrujesz ją ze swoim zestawem roboczym niezależnie od tego, jakich urządzeń oraz systemów używasz. Połącz się tak, jak lubisz za pośrednictwem technologii bezprzewodowej Bluetooth® lub odbiornika bezprzewodowego Unifying, który umożliwia podłączenie maksymalnie 6 zgodnych urządzeń peryferyjnych Logitech za pomocą jednego odbiornika USB.
PRODUKTYWNOŚĆ TAK, JAK LUBISZ
Dwa przyciski boczne oraz ukryty przycisk obsługiwany kciukiem zapewniają lepszą kontrolę tam, gdzie jej potrzebujesz, aby ułatwić i przyspieszyć wykonywanie zadań. Przyciski zaprogramowano do obsługi funkcji Wstecz i Dalej w przeglądarce, a w systemie macOS lub Windows możesz je dostosować do swoich potrzeb, pobierając oprogramowanie Logi Options+.
PRACA NA WIELU URZĄDZENIACH
Wykorzystaj mysz M720 do płynnej pracy na wielu komputerach stacjonarnych, laptopach i tabletach. Sparuj mysz z maksymalnie trzema różnymi urządzeniami i przełączaj się między nimi przyciskiem Easy-Switch™. Skorzystaj z technologii Flow™, aby frunąć przez zadania: płynnie przenosić tekst, obrazy i pliki pomiędzy komputerami, a także systemami operacyjnymi, po prostu używając funkcji kopiuj-wklej.

Dane techniczne
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Układ | Po prawej stronie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Waga produktu | 135 g |
| Szerokość produktu | 74 mm |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2 kg |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 • Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Ilość | 1 |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 8 |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Typ odbiornika | Unifying receiver |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Żywotność baterii | 24 mies. |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Szerokość odbiornika | 1,44 cm |
| Głębokość odbiornika | 6,1 mm |
| Waga odbiornika | 1,8 g • 1,87 cm |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Waga wraz z opakowaniem | 176 g |
| Szerokość opakowania | 126 mm |
| Wysokość opakowania | 184 mm |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android 5.0 • iPadOS |
| Odbiornik bezprzewodowy Unifying | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |