Mysz Logitech MX Master 2S - Graphite laserowa (f)
Niedostępny - brak towaru
Opis
Myszka bezprzewodowa Logitech MX Master 2S Bezprzewodowa sensor laserowy

REWOLUCJA W PRACY NA WIELU KOMPUTERACH
Nowoczesna mysz firmy Logitech jest stworzona dla zaawansowanych użytkowników i mistrzów swojego rzemiosła, którzy chcą wykonywać więcej zadań w wydajniejszy sposób. MX Master 2S zapewnia ogromne możliwości dzięki technologii Logitech Flow, która pozwala płynnie pracować na dwóch komputerach przy użyciu jednej myszy oraz kopiować i wklejać treści między nimi. W połączeniu z innymi zaawansowanymi funkcjami i wyjątkową konstrukcją ta mysz zapewnia wyjątkowy poziom komfortu, kontroli, precyzji i możliwości dostosowania.

Specyfikacja:
- Przeznaczenie: Biuro
- Liczba przycisków: 7
- Liczba rolek: 1
- Profil: Praworęczny
- Rozdzielczość (min.): 200 dpi
- Rozdzielczość (maks.): 4000 dpi
- Połączenie: Bezprzewodowe
- Zasięg: 10 m
- Interfejs: USB
- Zasilanie: Akumulator
- Akcesoria w zestawie: Mysz, Odbiornik Unifying, Kabel Micro-USB do ładowania, Dokumentacja
- Kolor: Grafitowy
- Wymiary: Wysokość x szerokość x głębokość: 126,0 mm x 85,7 mm x 48,4 mm
- Waga: 145 g
- Pozostałe parametry:
- Obszar gestów: Tak
- Kółko przewijania: Tak, z automatycznym przełączaniem
- Przyciski standardowe i specjalne: Wstecz/Dalej i funkcja kliknięcia środkowym przyciskiem
- Technologia łączności bezprzewodowej: Zaawansowana technologia bezprzewodowa 2,4 GHz
- Opcjonalne oprogramowanie: Logitech Options i Logitech Flow
- akumulator Li-Po (500 mAh)
Dane techniczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Układ | Po prawej stronie |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Waga produktu | 145 g |
| Szerokość produktu | 85,7 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,08 kg |
| Głębokość produktu | 126 mm |
| Wysokość produktu | 48,4 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 • Windows 11 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Ilość | 1 |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Technologia wykrywania ruchu | Laser |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 7 |
| Rozdzielczość ruchu | 4000 DPI |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Szerokość odbiornika | 1,44 cm |
| Głębokość odbiornika | 6,6 mm |
| Waga odbiornika | 1,84 cm • 2 g |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Waga wraz z opakowaniem | 248,3 g |
| Szerokość opakowania | 112 mm |
| Wysokość opakowania | 155 mm |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | iPadOS |
| Odbiornik bezprzewodowy Unifying | Tak |
| Przewody | Micro-USB |
| Typ portu ładowania | Micro-USB Typu-B |
| Pojemność baterii | 1,85 Wh • 500 mAh |