Mysz Logitech MX Master 3S Performance Graphite Bluetooth
Niedostępny - brak towaru
Opis
Mysz LOGITECH MX Master 3S Universal Graphite

Bezprzewodowa mysz z 8K DPI do pracy na każdej powierzchni
WYDAJNOŚĆ I PŁYNNOŚĆ PRACY
Mysz MX Master 3S zapewni Ci satysfakcję podczas codziennego wykonywania obowiązków. Ergonomiczna budowa dopasowana do Twojej dłoni gwarantuje wyjątkową wygodę i komfort.
SZYBCIEJ JUŻ CHYBA SIĘ NIE DA
Przewijanie na poziomie 1000 wierszy na sekundę, precyzja i niemal zupełna cisza przy operowaniu — poznaj technologię przewijania elektromagnetycznego MagSpeed.
CICHE KLIKNIĘCIA
MX Master 3S jest bezgłośna, dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu Quiet Clicks, które sprawia, że kliknięcia są o 90% cichsze. Ciesz się z bezgłośnego operowania myszą.
TECHNOLOGIA FLOW I BEZPROBLEMOWE POŁĄCZENIE
Zapomnij o ograniczeniach z MX Master 3S. Podłącz swoją mysz z 3 urządzeniami za pomocą Bluetooth® Low Energy lub dołączonego odbiornika Logi Bolt USB w systemach Windows, macOS, Chrome OS lub Linux. Dzięki FLOW w kilka sekund przełączysz się pomiędzy sprzętami oraz prześlesz plik, zdjęcia i teksty.
TY DECYDUJESZ!
Mysz wyposażono w czujnik optyczny 8K, co sprawia, że responsywność weszła na nowy poziom generacji oraz pozwala pracować na dowolnej powierzchni, w tym na szkle.
STWORZONA DLA CIEBIE
Nie tylko za sprawą ergonomii mysz MX Master 3S jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb. Dostosuj przyciski i zoptymalizuj swoją pracę przy pomocy aplikacji Logi Options+.
DŁUGI OKRES WYTRZYMAŁOŚCI BATERII
Szybkie ładowanie przez USB-C sprawia, że nawet 1 minuta w zasileniu pozwoli na 3 godziny pracy myszy. Pełen poziom naładowania wystarcza nawet na 70 dni intensywnego użytkowania MX Master 3S.
Wyposażenie
W opakowaniu znajduje się mysz z odbiornikiem i przewód USB o długości 1m.
Dane techniczne
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Układ | Praworęczny |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Pojemność opakowania | 1445,5 cm³ |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Waga produktu | 141 g |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 7011 cm³ |
| Szerokość produktu | 84,3 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,52 kg |
| Głębokość produktu | 124,9 mm |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 • Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina • Mac OS X 10.15.3 Catalina • Mac OS X 11.0 Big Sur • Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Ilość | 1 |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Technologia wykrywania ruchu | Laser |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 7 |
| Rozdzielczość ruchu | 8000 DPI |
| Liczba kółek przewijania myszy | 2 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Kierunki przewijania | Pionowy/Poziomy |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Długość kabla | 1 m |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Funkcje przycisków | Przedni • Przełącznik DPI • Tylne |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Pracuje na każdej powierzchni | Tak |
| Szerokość odbiornika | 1,44 cm |
| Głębokość odbiornika | 6,6 mm |
| Waga odbiornika | 1,84 cm • 2 g |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Waga wraz z opakowaniem | 333,6 g |
| Szerokość opakowania | 59 mm |
| Wysokość opakowania | 175 mm |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android 10.0 • Android 11.0 • Android 12.0 • Android 8.0 • Android 9.0 • iOS 14 • iOS 14.5 • iOS 15 • iPadOS |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Pojemność baterii | 1,85 Wh • 500 mAh |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |