Mysz Myszka Logitech M220 Silent optyczna bezprzewodowa 1000 DPI czarna 910-004878
Na wyczerpaniu < 10
Opis
Mysz bezprzewodowa Logitech
M220 SILENT

CIESZ SIĘ BRZMIENIEM CISZY
REDUKCJA HAŁASU O PONAD 90%
Identyczne odczucie kliknięcia i poziom hałasu dźwięku kliknięcia zredukowany o ponad 90%* zapewnia cichą atmosferę pracy dla Ciebie i Twoich sąsiadów. Co więcej, stopka z materiału o wysokiej jakości i gumowe kółko gwarantują bezszumowe przesuwanie i przewijanie.
PROSTOTA. NIEZAWODNOŚĆ. SIŁA.
Bezproblemowy nanoodbiornik pozwala na bezprzewodową pracę na odległość do 10 m*. Mysz M220 SILENT wykorzystuje także zaawansowane optyczne śledzenie ruchu firmy Logitech® w celu precyzyjnego poruszania się na praktycznie dowolnej powierzchni. Nie jest potrzebne żadne oprogramowanie. Mysz współpracuje z komputerami z systemem Windows®, Mac, Chrome OS™ lub Linux®
18-MIESIĘCZNA ŻYWOTNOŚĆ BATERII*
Wydłuż okres między wymianą baterii dzięki energooszczędnej konstrukcji. Nieużywana mysz M220 SILENT przechodzi automatycznie w tryb uśpienia.
WYGODNY KSZTAŁT. WIELKOŚĆ ZAPEWNIAJĄCA MOBILNOŚĆ.
Kształt dostosowany do obu rąk zapewnia wyższą wygodę i precyzję niż panel dotykowy. Niewielkie rozmiary oznaczają, że mysz możesz wrzucić do torby i ruszyć w drogę.
CERTYFIKACJA QUIET MARK
Logitech to pierwszy na świecie producent myszy z certyfikatem Quiet Mark. To międzynarodowy znak homologacyjny stowarzyszenia UK Noise Abatement Society dla rozwiązań do redukcji hałasu.

-
WYMIARY
Mysz
- Wysokość x szerokość x głębokość:
- 99 mm x 60 mm x 39 mm
- Masa (z bateriami): 75,2 g
Nanoodbiornik
- Wysokość x szerokość x głębokość:
- 14,4 mm x 18,7 mm x 6,1 mm
- Waga: 1,8 g
WYMAGANIA SYSTEMOWE
Windows® 10 lub nowszy, Windows 8, Windows RT, Windows 7
Mac OS X 10.5 lub nowszy
Chrome OS™
Linux z jądrem 2.6+2
Połączenie USB: wymagany dostępny port USB. -
DANE TECHNICZNE
Typ połączenia: Połączenie bezprzewodowe w paśmie 2,4 GHz
Zasięg łączności bezprzewodowej: 10 metrów
Połączenie/zasilanie: Tak, wyłącznik zasilania
Szczegóły baterii: 1 x AA
Żywotność baterii: 18 miesięcy*
* Żywotność baterii zależy od intensywności użytkowania i warunków pracy na komputerzeDPI (min/maks): ± 1000
Technologia czujnika: Zaawansowana technologia optycznego śledzenia ruchu firmy Logitech
Rozdzielczość czujnika: 1000 dpi
Kółko przewijania: Tak, 2D, optyczne
Liczba przycisków: 3
Przyciski standardowe i specjalne: Kliknięcie środkowym przyciskiem myszy
-
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
Mysz
Nanoodbiornik
1 bateria AA (umieszczona w urządzeniu)
Dokumentacja
Dane techniczne
| Kolor produktu | Ciemnoszary |
| Układ | Oburęczny |
| Długość urządzenia | 39 mm |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Rozmiar układu | Oburęczny |
| Waga produktu | 75,2 g |
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Głębokość produktu | 39 mm |
| Wysokość produktu | 99 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 • Windows 7 • Windows 8 • Windows RT |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite • Mac OS X 10.11 El Capitan • Mac OS X 10.12 Sierra • Mac OS X 10.5 Leopard • Mac OS X 10.6 Snow Leopard • Mac OS X 10.7 Lion • Mac OS X 10.8 Mountain Lion • Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Ilość | 1 |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 3 |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Rekomendowane użycie | Uniwersalne |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Kierunki przewijania | Pionowy |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Liczba baterii | 1 |
| Żywotność baterii | 18 mies. |
| Rodzaj baterii | AA |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Ciche kliknięcie | Tak |
| Szerokość odbiornika | 1,87 cm |
| Głębokość odbiornika | 6,1 mm |
| Waga odbiornika | 1,44 cm • 1,8 g |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Wysokość | 99 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 125 g |
| Szerokość opakowania | 87 mm |
| Głębokość opakowania | 126 mm |
| Wysokość opakowania | 186 mm |
| Ilość na palecie | 1920 szt. |
| Ilość na kontener (20ft) | 28560 szt. |
| Ilość na kontener (40ft) | 59520 szt. |
| Ilość na kontener (40ft HC) | 74400 szt. |
| Waga kartonu zbiorczego | 1,76 kg |
| Szerokość kartonu zbiorczego | 10,1 cm |
| Główna długość kartonu | 36,2 cm |
| Wysokość kartonu zbiorczego | 25,9 cm |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 50992060661916 |
| Technologia baterii | Alkaliczny |