Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite 43 m²
Na wyczerpaniu < 10
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
XIAOMI SMART AIR PURIFIER 4 LITE
Nowoczesny, ultrawydajny oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite o zdolności oczyszczania CADR na poziomie 360 m³/h i zasięgu oczyszczania do 43 m².

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite
Wejdź w świat czystszego powietrza z Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite. Urządzenie cechuje się wysoką wydajnością CADR na poziomie 360 m3/h. Ponadto oczyszczacz powietrza jest kompaktowy, więc idealnie wpasuje się do Twojego mieszkania.

Czyste powietrze w Twoim domu
Ciesz się czystszym powietrzem w Twoim mieszkaniu. Smart Air Purifier 4 Lite cechuje się skutecznością na poziomie nawet 99,97% w usuwaniu takich zanieczyszczeń jak sierść zwierząt domowych, pyłki, kurz czy związki organiczne, a także drobne cząstki o rozmiarze 0,3 mikrona. Ponadto filtr węglowy sprawi, że pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów.

Wysoka precyzja pracy
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Lite został wyposażony w nowoczesne i precyzyjne czujniki. To sprawia, że jest w stanie fachowo ocenić poziom zanieczyszczenia powietrza PM, a także podać temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu.

Skuteczna praca oczyszczacza Smart Air Purifier 4 Lite
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite jest urządzeniem kompaktowym, więc spokojnie wpasuje się do Twojego mieszkania. Cicha praca sprawia, że sprzęt może być uruchomiony nawet w nocy – tym bardziej, że możesz obniżyć jasność wyświetlacza.

Steruj za pomocą aplikacji mobilnej!
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite jest kompatybilny z aplikacją mobilną Xiaomi Home. To sprawia, że sprzętem możesz sterować zdalnie z poziomu swojego smartfona. Mało tego, obsługa asystentów głosowych Google Assistant oraz Amazon Alexa daje Ci możliwość zarządzania odświeżaczem za pomocą głosu.

- Zdolność oczyszczania (CADR): 360 m³/h
- Skuteczność oczyszczania: 99,97% — cząsteczki do 0.3 μm
- Zalecany obszar pracy: do 43 m²
- Wyświetlacz: LED
- Łączność: Wi-Fi 802.11 b/g/n
- Transmisja danych: WiFi
- Typ filtra: Filtr HEPA (wysokowydajny filtr cząstek stałych), Filtr adsorpcyjny z węglem aktywnym, Stalowa siatka
- Inteligentne moduły: Czujnik jakości powietrza; Czujnik temperatury i wilgotności
- Zasilanie: Przewodowe 220V
- Funkcje: Regulacja prędkości wiatru, Sterowanie aplikacją mobilną Android / iOS, Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa), Tryb automatyczny, Tryb nocny, Zabezpieczenie przed dziećmi
- Dodatkowe informacje: Poziom zużycia filtra widoczny w aplikacji mobilnej
- Poziom hałasu: od 33.4 dB do 61 dB
- Kolor: Biały
- Grubość: 240 mm
- Szerokość: 240 mm
- Wysokość: 533 mm
- Waga: 4.8 kg
Zawartość zestawu:
- Filtr
- Instrukcja obsługi
- Oczyszczacz powietrza
- Przewód zasilający
Dane techniczne
| Poziom hałasu | 61 dB |
| Prędkości | 4 |
| Tempo oczyszczania powietrza | 120 m³/h |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wysokość produktu | 520 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Maksymalne zużycie mocy | 33 W |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Przeznaczone dla powierzchni pokojowej do | 2 m² |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Czujnik PM2,5 | Tak |