Oryginalny Gamepad Sony PS4 V2 Czerwony Dualshock Playstation (f)
Niedostępny - brak towaru
Opis
Oryginalny pad SONY Playstation PS4 Dualshock 4

Rewolucja w Twoich rękach
Przejmij kontrolę nad nową generacją gier, korzystając z przeprojektowanego kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4, który zapewnia doskonałą precyzję. Opracowany na nowo panel dotykowy pozwala dojrzeć z góry pasek świetlny. Kontroler ma matowe wykończenie i jest najbardziej ergonomicznym, intuicyjnym sposobem gry – a dodatkowo kupisz go w szerokiej gamie kolorów.
Nowy sposób gry. Poznaj główne funkcje kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4.
Przycisk SHARE
Uchwyć i pokaż światu swoje najlepsze chwile za dotknięciem jednego przycisku. Przesyłaj klipy i zrzuty ekranu z gier bezpośrednio z systemu PS4 lub transmituj rozgrywkę na żywo, nie przerywając gry.
Panel dotykowy
Jeszcze bardziej precyzyjna kontrola dzięki zintegrowanemu panelowi dotykowemu, który pozwala zobaczyć pasek świetlny i dodaje nowego wymiaru grom.
Pasek świetlny
Zintegrowany pasek świetlny, który świeci w różnych kolorach w zależności od tego, co dzieje się w grze – teraz widać go na panelu dotykowym.
Wbudowany głośnik
Ożyw swoje gry i usłysz każdy szczegół dzięki efektom dźwiękowym pochodzącym bezpośrednio z kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4.
Stereofoniczne gniazdo słuchawkowe
Słuchaj gier przez słuchawki — zintegrowane gniazdo słuchawkowe 3,5 mm pozwoli Ci usłyszeć każdy huk, trzask oraz wybuch.
Czujniki ruchu
Kołysz się i ruszaj, a wbudowany niezwykle czuły akcelerometr z żyroskopem wykryje ruch, przechylanie i rotację kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4.
Dane techniczne
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Głębokość produktu | 52 mm |
| Wysokość produktu | 98 mm |
| Szerokość produktu | 162 mm |
| Waga produktu | 210 g |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth/USB |
| Typ napędu | Gamepad |
| Obsługiwane platformy gier | PlayStation 4 |
| Wibracje | Tak |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Okres gwarancji fabrycznej (miesiące) | 12 |
| Ilość | 1 |
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
| Gałki | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 1000 mAh |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zakres częstotliwości | 2,4 GHz |
| Wersja Bluetooth | 2.1+EDR |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wbudowany touchpad | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Liczba osi | 3 |
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Liczba silników wibracyjnych | 2 |