Pendrive GoodRam UTS3-1280K0R11 128GB USB 3.0 czarny
Niedostępny - brak towaru
Opis
Pendrive GOODRAM UTS3 UTS3-1280K0R11 128 GB
Pendrive GOODRAM UTS3-1280K0R11 o pojemności 128 GB, wyposażony w interfejs USB 3.0 zapewniający wysoką prędkość transferu danych.
Cechy produktu:
- pojemność: 128 GB
- interfejs: USB 3.0
- gwarancja: dożywotnia
USB 3.0 UTS3
UTS3 to klasyczny pendrive wyposażony w nowoczesny interfejs USB 3.0, co pozwoliło na zwiększenie prędkości pracy w porównaniu do poprzednich rozwiązań. Dzięki szybkiemu transferowi możesz błyskawicznie skopiować swoje dane.
Klasyczne rozwiązanie
Obudowa UTS3 została wykonana z mocnego tworzywa. Klasyczna obudowa z obrotową metalową blaszką umożliwiającą chronić złącze USB czynią z tego produktu przydatne narzędzie do pracy i zabawy.
Zawsze przy Tobie
UTS3 zyskał uznanie użytkowników dzięki swojemu praktycznemu zastosowaniu i bezprolemowej obsłudze. Przemyślana konstrukcja pamięci UTS3 sprawia, że pendrive ten z łatwością może być zamocowany do smyczy, co pozwoli na użytkowanie w każdym momencie. Obrotowy system zamykania USB i brak zatyczki pozwoli cieszyć się pamięcią nawet tym najbardziej roztargnionym.
Dane techniczne
| Układ | Obrotowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga produktu | 15 g |
| Szerokość produktu | 19,3 mm |
| Głębokość produktu | 57,1 mm |
| Wysokość produktu | 10,7 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite • Mac OS X 10.11 El Capitan • Mac OS X 10.12 Sierra • Mac OS X 10.5 Leopard • Mac OS X 10.6 Snow Leopard • Mac OS X 10.7 Lion • Mac OS X 10.8 Mountain Lion • Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pojemność | 128 GB |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Prędkość odczytu z nośnika | 60 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 20 MB/s |
| Szerokość opakowania | 103 mm |
| Głębokość opakowania | 123 mm |
| Rodzaj opakowania | Pęcherz |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Ochrona hasłem | Nie |
| Dostęp zabezpieczony kodem PIN | Nie |