Pendrive Kingston DTDUO3C/128GB 128GB microDuo 3C
Niedostępny - brak towaru
Opis
Pendrive Kingston DTDUO3C/128GB 128GB microDuo 3C

Pamięć Kingston DataTraveler microDuo 3C posiada podwójny interfejs zgodny zarówno ze standardowym portem USB, jak i portem USB Type-C. Pamięć obsługuje funkcję Plug-and-Play i jest bardzo szybka – prędkość odczytu może dochodzić do 100 MB/s a zapisu do 15 MB/s – a obrotowa nasadka chroni dwustronne złącze USB Type-C
Obsługiwane systemy operacyjne Windows
Windows 7 Enterprise • Windows 7 Enterprise x64 • Windows 7 Home Basic • Windows 7 Home Basic x64 • Windows 7 Home Premium • Windows 7 Home Premium x64 • Windows 7 Professional • Windows 7 Professional x64 • Windows 7 Starter • Windows 7 Starter x64 • Windows 7 Ultimate • Windows 7 Ultimate x64 • Windows 8 • Windows 8 Enterprise • Windows 8 Enterprise x64 • Windows 8 Pro • Windows 8 Pro x64 • Windows 8 x64 • Windows 8.1 • Windows 8.1 Enterprise • Windows 8.1 Enterprise x64 • Windows 8.1 Pro • Windows 8.1 Pro x64 • Windows 8.1 x64 • Windows Vista Business • Windows Vista Business x64 • Windows Vista Enterprise • Windows Vista Enterprise x64 • Windows Vista Home Basic • Windows Vista Home Basic x64 • Windows Vista Home Premium • Windows Vista Home Premium x64 • Windows Vista Ultimate • Windows Vista Ultimate x64
Dane techniczne
| Kolor produktu | Srebrny |
| Układ | Pokrywka |
| Waga produktu | 28,58 g |
| Szerokość produktu | 29,9 mm |
| Głębokość produktu | 16,6 mm |
| Wysokość produktu | 8,44 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite • Mac OS X 10.7 Lion • Mac OS X 10.8 Mountain Lion • Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pojemność | 128 GB |
| Interfejs urządzenia | USB Type-A / USB Type-C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 85 °C |
| Prędkość odczytu z nośnika | 100 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 15 MB/s |
| Szerokość opakowania | 139,7 mm |
| Głębokość opakowania | 109,2 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Wysokość opakowania | 19,1 mm |
| Materiał obudowy | Metal • Plastik |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Okres gwarancji (miesiące) | 60 |
| Napięcie pamięci | 5 V |
| Ochrona hasłem | Nie |
| Dostęp zabezpieczony kodem PIN | Nie |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Chrom |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C • USB Typu-A |