Pendrive SanDisk CRUZER SDCZ48-128G-U46 (128GB; USB 3.0; kolor czarny)
Dostępny < 20
Opis
Pendrive SanDisk CRUZER SDCZ48-128G-U46

SanDisk Cruzer Ultra USB 3.0 100 MB/s
Wszystkie produkty SanDisk zostały wykonane w zgodzie z najwyższymi standardami i rygorystycznie przetestowane w każdej fazie produkcji. Możesz zaufać wyjątkowej jakości, wydajności i niezawodności każdego produktu SanDisk.
Funkcje i zalety
- Pełne wsparcie standardu USB 3.0 (kompatybilność z USB 2.0)
- Większa prędkość przenoszenia plików w porównaniu ze zwykłymi pamięciami USB 2.0
- Temperatura działania: 0° – 45°C
- Temperatura przechowywania: -10° – 70° C
- Oprogramowanie SanDisk SecureAccess™
Szybsze przenoszenie plików dzięki wyższej prędkości
Prędkość przesyłania plików pamięci SanDisk Ultra USB 3.0 wynosząca do 100 MB/s skraca czas oczekiwania na przenoszenie plików z pamięci na komputer. Ta pamięć, wspierająca standard USB 3.0, umożliwia przenoszenie dużych plików do pięciu razy szybciej niż w przypadku standardowych pamięci USB 2.0.
Wysoka pojemność do przechowywania dużych plików
Pamięć USB 3.0 SanDisk Ultra, dostępna w wersjach o pojemności 256 GB, oferuje pojemność potrzebną, aby zapisać wszystkie ulubione pliki multimedialne i ważne dokumenty, w tym zdjęcia o wysokiej rozdzielczości, pliki mp3, filmy, prezentacje i pliki graficzne.
Elegancka i kompaktowa
Czarna, kształtna obudowa sprawia, że pamięć SanDisk Ultra USB 3.0 jest równie elegancka co praktyczna. Ta kompaktowa, podręczna pamięć umożliwia łatwe przenoszenie w kieszeni lub torebce.
Dane techniczne
| Układ | Łożysko tulejowe |
| Czytnik odcisków palców | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 13,61 g |
| Szerokość produktu | 21,3 mm |
| Głębokość produktu | 10,8 mm |
| Wysokość produktu | 56,8 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 • Windows 7 • Windows 8 • Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite • Mac OS X 10.11 El Capitan • Mac OS X 10.12 Sierra • Mac OS X 10.13 High Sierra • Mac OS X 10.6 Snow Leopard • Mac OS X 10.7 Lion • Mac OS X 10.8 Mountain Lion • Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pojemność | 128 GB |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Rozmiar układu | Łożysko tulejowe |
| Breloczek na klucze | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Prędkość odczytu z nośnika | 100 MB/s |
| Szerokość opakowania | 101,6 mm |
| Głębokość opakowania | 11,9 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Wysokość opakowania | 152,4 mm |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Okres gwarancji (miesiące) | 60 |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Certyfikaty | CE, FCC, KCC |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit AES |
| Dołączone oprogramowanie | SanDisk SecureAccess |
| Waga wraz z opakowaniem | 32,81 g |
| Ilość sztuk kartonu zbiorczego | 25 szt. |
| Waga kartonu zbiorczego | 918,17 g |
| Szerokość kartonu zbiorczego | 10,5 cm |
| Główna długość kartonu | 17,8 cm |
| Wysokość kartonu zbiorczego | 15,9 cm |