Pendrive SanDisk SDDDC2-064G-G46 64GB; USB 3.1, USB-C
Niedostępny - brak towaru
Opis

- Napęd USB do użycia ze smartfonami i tabletami z systemem Android™ oraz komputerami klasy PC i Mac
- Dwa wysuwane wtyki umożliwiają podłączanie pamięci do gniazd USB Type-C™ i USB Type-A
- Możliwość szybkiego zwiększenia wolnej pamięci o 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB lub 256 GB*
- Szybkie przenoszenie zdjęć, nagrań wideo, muzyki lub innych dużych plików z wysoką prędkością USB 3.1 wynoszącą do 150 MB/s1 (32–256 GB)
- Szybkie przenoszenie zdjęć, nagrań wideo, muzyki lub innych dużych plików z prędkością USB 3.1 wynoszącą do 130 MB/s1 (16 GB)
- Łatwe zarządzanie plikami i tworzenie kopii zapasowych na urządzeniach z systemem Android™ przy pomocy aplikacji mobilnej SanDisk® Memory Zone (dostępnej w sklepie Google Play™)3

DANE TECHNICZNE:
- Pojemności: 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB*
- Kompatybilność: Z urządzeniami przenośnymi: smartfony, tablety i inne urządzenia z gniazdem USB Type-C™ i wspierające standard OTG.
- Temperatura działania: 0 – 35°C
- Temperatura przechowywania: -10° – 70°C
- Interfejs: porty USB Type-C i USB Type-A; USB 3.1 (Gen 1)
- Wymiary: 9,4 × 38,10 × 20,07 mm
- Gwarancja: 5 lat
Dane techniczne
| Kolor produktu | Czarny • Srebrny |
| Układ | Łożysko tulejowe |
| Długość urządzenia | 9,4 mm |
| Waga produktu | 9,1 g |
| Szerokość produktu | 38,1 mm |
| Głębokość produktu | 9,4 mm |
| Wysokość produktu | 20,1 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite • Mac OS X 10.11 El Capitan • Mac OS X 10.12 Sierra • Mac OS X 10.13 High Sierra • Mac OS X 10.6 Snow Leopard • Mac OS X 10.7 Lion • Mac OS X 10.8 Mountain Lion • Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pojemność | 64 GB |
| Interfejs urządzenia | USB Type-A / USB Type-C |
| Breloczek na klucze | Nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Szerokość opakowania | 101,6 mm |
| Głębokość opakowania | 11,7 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Wysokość opakowania | 152,4 mm |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Okres gwarancji (miesiące) | 60 |
| Ochrona hasłem | Nie |
| Dostęp zabezpieczony kodem PIN | Nie |
| Waga wraz z opakowaniem | 28,3 g |
| Ilość sztuk kartonu zbiorczego | 25 szt. |
| Waga kartonu zbiorczego | 797,5 g |
| Szerokość kartonu zbiorczego | 11,9 cm |
| Główna długość kartonu | 19,2 cm |
| Wysokość kartonu zbiorczego | 18,1 cm |
| Prędkość odczytu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 150 MB/s |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android |
| Wysokość | 20,1 mm |