Router Huawei mobilny E5577-320 (kolor czarny) (f)
Niedostępny - brak towaru
Opis
Router Huawei mobilny E5577-320 (kolor czarny)

Router mobilny Huawei E5577 bezprzewodowy 2.4 GHz 3G 4G

• Szybkie WiFi gdziekolwiek jesteś - Mobilny router Huawei E5577-320 to wyjątkowo łatwy sposób na doskonałe WiFi. Wystarczy włożyć do niego kartę SIM, upewnić się, że akumulator jest naładowany i w drogę! Dostęp do sieci 3G/4G (LTE) z prędkością do 150 Mb/s zawsze i wszędzie. Nawet dla 14 urządzeń jednocześnie.
• Łączność na najwyższym poziomie - Obsługa łączności Wi-Fi 802.11 a/b/g/n sprawia, że E5577-320 jest kompatybilny z niemal każdy urządzeniem posiadającym bezprzewodową kartę sieciową. Bez problemu połączysz się z nim za pomocą laptopa, smartfona czy tabletu.
• Pojemny akumulator - Sprzęt został wyposażony w baterię o pojemności 1500 mAh, która dzięki niskiemu zużyciu energii routera, zapewnia aż 6 godzin nieprzerwanej pracy na jednym ładowaniu (i do 300 godzin w trybie czuwania).

Dane techniczne
| Liczba portów micro USB | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Szerokość produktu | 96,8 mm |
| Głębokość produktu | 17,3 mm |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b • IEEE 802.11g • IEEE 802.11n |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Niedostępny |
| Przewodowa sieć lan | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion • Mac OS X 10.8 Mountain Lion • Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 150 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a • 802.11b • 802.11g • Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Port USB | Nie |
| Ethernet WAN | Nie |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| 3G | Tak |
| 4G | Tak |
| Standardy 2G | GSM |
| Standardy 3G | HSPA+ • WCDMA |
| Standardy 4G | LTE |
| Obsługa pasm GSM | 1900 Mhz • 850 • 900 • 1800 |
| Obsługiwane pasma UMTS | 2100 Mhz • 850 • 900 • 1900 |
| Obsługiwane sieci 4G | 1800 • 2100 • 2600 Mhz • 800 • 850 • 900 |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Typ produktu | Przenośny router |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Waga produktu | 112 g |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| DSL WAN | Nie |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |