Router LTE Teltonika RUT955T033B0 Dual-SIM 4G/LTE, Wifi
Niedostępny - brak towaru
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Router Teltonika RUT955 4G LTE 300 Mbps
RUT955 to wysoce niezawodny przemysłowy router LTE Cat 4, który zapewnia wysokie wydajność i możliwości lokalizacji GNSS. Ethernet, cyfrowe i analogowe we/wy, RS232, RS485, GNSS (GPS), Interfejsy microSD i USB pozwalają na niesamowitą różnorodność zastosowań przemysłowych.
Router teltonika RUT240 dla IoT i M2M
Dual SIM
Router pozwala na płynność w sytuacjach krytycznych dzięki funkcji przełączania awaryjnego Dual SIM.
Oprogramowanie RutOS
Stworzone na bazie LinuxOS oprogramowanie RutOS to ujednolicony system operacyjny dla wszystkich routerów Teltonika Networks sprawia, że urządzenie jest wysoce bezpieczne i konfigurowalne.

Specyfikacja:
Hardware
- Sieć mobilna 4G (LTE): 4G/LTE (Cat 4), 3G, 2G
- Procesor: Atheros, MIPS 24Kc, 550 MHz
- Pamięć: 16 MBytes Flash, 128 MBytes RAM
- Ethernet: 4x10/100 porty Ethernet, 1x WAN (Konfigurowalny jako LAN), 3x LAN
- Wifi: IEEE 802.11b/g/n, Access point (AP), Station (STA)
- Zasilanie: 9-30 VDC, DC konektor 4-pin
- Wejścia/Wyjścia na gnieździe 4 pin: 1 x Digital Input, 1 x Digital Open Collector Output on power connector
- Wejścia/Wyjścia na gnieździe 10 pin: 1 x Isolated digital input, 1 x Digital dry input, 1 x Analog input, 1 x Isolated open collector output (requires external voltage), 1 x Relay output (non-latching)
- Konektory: Zasilania 4-pin, 2x Mobilne SMA, 2x Wifi RP-SMA 1x SMA GPS, 1x RS232, 1xRS485, 1x gniazdo USB, 1x slot kart MicroSD
- SIM: 2x Gniazdo SIM (2FF)
- Diody LED: 1x dwukolorowy status połączenia, 5x siła sygnału, 4x status LAN, 1x Zasilanie
- Temperatura operacyjna: od -40st. C do 75st. C
- Typ obudowy: Aluminiowa z możliwością montażu DIN
- Wymiary: 109mm x 50mm x 103mm
Software
- System operacyjny: RutOS (OpenWrt bazowany na LinuxOS)
- Mobilność: Band lock, SIM switch, Operator black/white list, Data/SMS limits
- Sieci: Failover (Network backup), VLAN, QoS, Load Balancing
- Monitoring i zarządzanie: WEB UI, CLI, SSH, SMS, TR-069, SNMP, JSON-RPC, MQTT, RMS
- Cloud solutions: RMS, FOTA, Telenor, Azure IoT Hub, Cloud of Things, Cumulocity, ThingWorx
- NTP: NTP Server, NTP Client, Sync with: External NTP server, GNSS, Mobile operator
- GNSS: NMEA forwarding, AVL, Geofencing
- Modbus: TCP slave, TCP master, RTU master, RTU gateway, Modbus over MQTT
- Serial: Console, Over IP, Modem, NTRIP, Modbus
Dane techniczne
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | LAN • Zasilanie |
| Rodzaj zasilania | DC • Prąd przemienny |
| Szerokość produktu | 106 mm |
| Głębokość produktu | 46 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Filtrowanie | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | IPSEC • SNMP • WEP • WPA • WPA2 |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Firewall | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 75 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -45 - 80 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 • 100 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b • IEEE 802.11g • IEEE 802.11n |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 300 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b • 802.11g • Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Serwer DHCP | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Port USB | Tak |
| Ilość anten | 5 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| 3G | Tak |
| 4G | Tak |
| Standardy 2G | Edge |
| Standardy 3G | DC-HSPA+ • HSPA+ • WCDMA |
| Standardy 4G | LTE |
| Obsługa pasm GSM | 1800 Mhz • 1900 Mhz • 800 • 850 • 900 |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Waga produktu | 280 g |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| DSL WAN | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD (TransFlash) |
| Montaż naścienny / rzutowanie na sufit | Tak |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G | Tak |
| SMS | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Taktowanie procesora | 560 Mhz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Pobór mocy | 7 W |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |