Router ZTE mobilny MF971R + starter Play Data 9 zł (f)
Niedostępny - brak towaru
Opis
Router ZTE mobilny MF971R + starter Play Data 9 zł
Producent: ZTE Poland

Konstrukcja
- Kolor produktu: Czarny
- Wbudowany wyświetlacz: Tak
- Diody LED: WLAN, Poziom naładowania, Moc sygnału
- Typ napędu: Router sieci komórkowej
- Przycisk reset: Tak
- Typ wyświetlacza: LED
- Pozycjonowanie na rynku: Przenośny
- Nadaje się do użytku w pomieszczeniach: Tak
Moc
- Rodzaj zasilania: Bateria
- Pojemność baterii: 2000 mAh
- Wbudowana bateria: Tak
Waga i rozmiary
- Wysokość produktu: 65 mm
- Szerokość produktu: 109 mm
- Głębokość produktu: 13,7 mm
Ochrona
- Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA, WPA2
Cechy zarządzania
- Zarządzanie przez stronę www: Tak
Warunki pracy
- Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 45 °C
- Zakres wilgotności względnej: 5 - 95%
- Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 35 °C
Funkcje bezprzewodowej sieci LAN
- Częstotliwości Wi-Fi: 5 GHz
- Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b
- WLAN prędkość przesyłania danych: 300, 866 Mbit/s
- Wi-Fi: Tak
Porty i interfejsy
- Typ portu USB: Micro-USB
- Port USB: Tak
Bateria
- Akumulatorek: Tak
Antena
- Typ anteny: Wewnętrzne
Sieć komórkowa
- Typ karty SIM: MicroSIM
- Standardy 4G: LTE-TDD & LTE-FDD
- Standardy 3G: UMTS
- Ilość kart SIM: 1
- Standardy 2G: GSM
- Sieć danych: 4G, GSM, UMTS
- Szybkość transmisji danych (LTE) (wysyłanie): 50 Mbit/s
- Szybkość transmisji danych (LTE) (pobieranie): 300 Mbit/s
Funkcje sieci Ethernet LAN
- Przewodowa sieć LAN: Nie
Dane techniczne
| Typ portu USB | Micro-USB |
| Szybkość transmisji danych (LTE) (pobieranie) | 300 Mbit/s |
| Rodzaj urządzenia | Router sieci komórkowej |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Szybkość transmisji danych (LTE) (wysyłanie) | 50 Mbit/s |
| Częstotliwości Wi-Fi | 5 GHz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Akumulatorek | Tak |
| Szerokość produktu | 109 mm |
| Głębokość produktu | 13,7 mm |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Typ anteny | Wewnętrzne |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Diody LED | Moc sygnału • Poziom naładowania • WLAN |
| Przycisk reset | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA • WPA2 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b • 802.11g • Wi-Fi 4 (802.11n) • Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 300 Mbit/s • 866 Mbit/s |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Port USB | Tak |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Wi-Fi | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Przenośny |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Sieć danych | 4G • GSM • UMTS |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy 3G | UMTS |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Standardy 2G | GSM |
| Typ karty SIM | MicroSIM |
| Ilość kart SIM | 1 |