Router bezprzewodowy TP-LINK Archer MR600 kolor czarny
Na wyczerpaniu < 10
Opis
Router bezprzewodowy TP-LINK Archer MR600 kolor czarny

Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy 4G+ Cat6, AC1200
Dane techniczne
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, WLAN |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 1,5 A |
| Szerokość produktu | 229 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP • 64-bit WEP • WPA • WPA-PSK • WPA2 • WPA2-PSK |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Firewall | Tak |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 • 100 • 1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a • IEEE 802.11ac • IEEE 802.11b • IEEE 802.11g • IEEE 802.11n |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Obsługuje VPN | PPTP VPN, IPSec VPN , OpenVPN |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a • 802.11b • 802.11g • Wi-Fi 4 (802.11n) • Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Klient DHCP | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4, IPv6 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Port USB | Nie |
| Ilość anten | 2 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| 3G | Tak |
| 4G | Tak |
| Standardy 3G | HSPA • HSPA+ • UMTS |
| Standardy 4G | LTE |
| Obsługiwane pasma UMTS | 2100 Mhz • 850 • 900 |
| Obsługiwane sieci 4G | 700 • 800 • 850 • 900 • 1800 • 2100 • 2300 • 2500 • 2600 Mhz |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Przycisk WPS | Tak |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Montaż naścienny / rzutowanie na sufit | Nie |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Czułość odbiorcy | 5 GHz: 11a 54M: -74 dBm 11ac HT20: -66 dBm 11ac HT40: -63 dBm 11ac HT80 : -59 dBm 11n HT20: -73 dBm 11n HT40: -70 dBm 2.4 GHz: 11g 54M: -74 dBm 11n HT20: -72 dBm 11n HT40: -69 dBm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 300 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 867 Mbit/s |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Nie |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Tak |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Połączenie USB 3G/4G | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| usługa Dual SIM | Nie |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zabezpieczenie firewall | Domain Filter, IP, MAC Address Binding |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Protokół wybierania drogi | IP |