SANDISK ULTRA microSDXC 512GB SDSQUA4-512G-GN6MA 120MB/s + ADAPTER
Na wyczerpaniu < 10
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SANDISK ULTRA ANDROID microSDXC
512 GB 120MB/s A1 Cl.10 UHS-I + ADAPTER

Uchwyć pełnię życia dzięki przełomowej pojemności 512 GB tej karty microSDXC™. 512 GB* oznacza, że nie musisz się martwić, co usunąć. Pojemność umożliwiająca przechowywanie ponad 24 godziny nagrań wideo w Full HD5. Przeznaczone do pracy w trudnych warunkach karty pamięci SanDisk Ultra® microSDXC™ są odporne na wstrząsy oraz działanie wody, skrajnych temperatur i promieniowania rentgenowskiego3. Karta pamięci microSD o pojemności 512 GB* i klasie prędkości Class 10 do nagrywania w rozdzielczości Full HD jest sprzedawana w zestawie z adapterem SD™ i posiada dziesięcioletnią gwarancję.4
Funkcje i zalety:
- Idealne rozwiązanie do stosowania ze smartfonami i tabletami z systemem Android™
- Wysokie prędkości przesyłu danych do 120 MB/s**
- Klasa A1 oznaczająca możliwość instalowania aplikacji1
- Klasa prędkości Class 10 do nagrywania i odtwarzania w rozdzielczości Full HD2
- Odporne na działanie wody, skrajnych temperatur, promieniowania rentgenowskiego i pola magnetycznego3
- Nagrywanie do 24 godzin w rozdzielczości Full HD6
- Aplikacja mobilna SanDisk® Memory Zone umożliwia automatyczne zarządzanie multimediami i pamięcią, pozwalając zwiększyć szybkość działania telefonu5
- Sprzedawane w komplecie z adapterem SD™
Dane techniczne
| Adapter | Tak |
| Pojemność | 512 GB |
| Typ karty flesza | MicroSDXC |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Okres gwarancji (miesiące) | 120 |
| Typ pamięci wewnętrznej | UHS-I |
| Kolor produktu | Czerwony • Szary |
| Prędkość odczytu z nośnika | 100 MB/s |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Szerokość produktu | 15 mm |
| Głębokość produktu | 10,9 mm |
| Wysokość produktu | 1,02 mm |
| Klasa prędkości | Class 1 (U1) |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Pojemność w GB | 512 |
| Prędkość odczytu (MB/s) | 120 |
| RODZAJ PAMIĘCI | Karta Micro SD |