Samsung Galaxy A14 (A145R) 4/64GB 4G DS Black
Na wyczerpaniu < 10
Opis
Smartfon Samsung Galaxy A14 4GB/64GB czarny
Zobacz wszystko, co kochasz, w żywych kolorach dzięki smartfonowi Samsung Galaxy A14. Sprawdź, o ile więcej szczegółów dostrzeżesz na 6,6-calowym wyświetlaczu Infinity - V Display. Oglądaj ulubione treści w żywych, naturalnych kolorach oraz rozdzielczości FHD+. Samsung Galaxy A14 cechuje minimalistyczny design przełamany oryginalną kolorystyką.

Uchwyć każdą stronę swojego świata
Wyjdź i uchwyć wspaniałe krajobrazy ultraszerokim aparatem i pełnym spektrum kolorów dzięki głównemu aparatowi 50 MP. Rób realistyczne selfie przednim aparatem 13 MP, a nawet uwieczniaj najmniejsze szczegóły aparatem makro.
Kiedy potęga spotyka superszybkość
Popraw swój dzień dzięki potężnej wydajności i wydajności dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi i 64/128 GB pamięci masowej.
Rozszerz swoją pamięć dzięki RAM Plus
Twój Galaxy A14 ułatwia wielozadaniowość, zapewniając Ci to dodatkowe miejsce, którego potrzebujesz.
Pozbądź się zmartwień dzięki baterii, która wytrzyma 2 dni
Zostań ze swoim Galaxy A14 od świtu do nocy podczas pracy lub zabawy. Bateria o pojemności 5000 mAh (typowa) zapewnia zasilanie smartfonu nawet przez 2 dni.
Doświadcz Galaxy
Twoje bezpieczeństwo, dwukrotnie sprawdzone przez boczny czytnik linii papilarnych, do którego można uzyskać dostęp tylko za pomocą odcisku palca. Nadaj swojemu Samsungowi Galaxy wygląd, który bardziej pasuje do Ciebie, i spraw, by działał na Twój sposób dzięki One UI. Uzyskaj porady i wskazówki, aby uwolnić pełny potencjał swojego urządzenia.
Nie zapomnij o ładowarce i karcie pamięci!
Zapewnij swoim urządzeniom mobilnym Samsung wydajne i bezpieczne ładowanie, na które zasługują. Ładowarka sieciowa Samsung Super Fast Charge 3.0 zapewnia superszybkie ładowanie z USB-C PD 3.0 PPS z maksymalną mocą 25W dla zgodnych urządzeń.
Karta pamięci Samsung EVO PLUS microSDXC to sprytny wybór. Większa szybkość i kompatybilność to w tym urządzeniu synonimy wydajności i niezawodności. Ogromna pojemność pozwala przechowywać tony mediów w smartfonie. Szybkość z najwyższej półki gwarantuje płynne i niezawodne transfery danych. Dołączony adapter zapewnia kompatybilność z różnymi sprzętami.

Specyfikacja techniczna
- Bluetooth: Tak
- Cyfrowa kamera: Tak
- Czujniki: Akcelerometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy
- Dual SIM: Tak
- Dystrybucja: Samsung
- Gniazdo słuchawkowe: Tak
- Gwarancja producenta: 24 miesięcy
- Interfejs: USB 2,0 typ-C
- Kolor: Czarny
- Ładowarka w zestawie: Nie
- NFC: Tak
- Odbiornik GPS: Tak
- Pamięć RAM: 4 GB
- Pojemność akumulatora: 5000 mAh
- Procesor: Ośmiordzeniowy
- Producent: Samsung
- Rozdzielczość aparatu: 50,0 MP + 5,0 MP + 2,0 MP
- System operacyjny: Android
- Waga: 201 g
- Wbudowana pamięć: 64 GB
- Wi-Fi: Tak
- Wymiary: 167,7 x 78,0 x 9,1 mm
- Wyświetlacz rozdzielczość: 1080x2408 px
- Wyświetlacz rozmiar: 6,6 cale
- Zegar procesora: 2 GHz
Dane techniczne
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Rozmiar trzeciego czujnika tylnej kamery | 1/5" |
| Panorama | Tak |
| Standard 5G | Nieobsługiwany |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 20 h |
| Model procesora | Helio G80 (MT6769V) |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Makro-fotografia | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,6" |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Typ procesora | MediaTek |
| Cyfrowy zoom | 10x |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Głębokość produktu | 9,1 mm |
| Waga produktu | 201 g |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Wysokość produktu | 167,7 mm |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a • 802.11b • 802.11g • Wi-Fi 4 (802.11n) • Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Obsługiwane sieci 4G | 1800 MHz • 2100 MHz • 2300 MHz • 2500 MHz • 2600 MHz • 700 MHz • 800 MHz • 850 MHz • 900 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 2100 MHz • 850 MHz • 900 MHz |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| NFC | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Wsparcie USB on-the-go | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Rozdzielczość | 1080 x 2408 px |
| Gęstość pikseli | 401 ppi |
| Typ wyświetlacza | PLS |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |
| Platforma | Android |
| Wirtualny asystent | Samsung Bixby |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3G2 • 3GP • AVI • FLV • M4V • MKV • MP4 • WEBM |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Obsługiwane formaty audio | 3GA • AAC • AMR • AWB • FLAC • IMY • M4A • MIDI • MP3 • MXMF • Mid • OGA • OGG • OTA • RTTTL • RTX • WAV • XMF |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Pamięć użytkownika | 45,6 GB |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Czas rozmów (4G) | 52 h |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 2 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 5 Mpix |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,4 |
| Rozmiar sensora kamery przedniej | 1/3" |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/2.76" |
| Rozdzielczość wideo | 1920 x 1080 px |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik geomagnetyczny | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Jasność | 480 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Rozdzielczość kamery tylnej | 6120 x 8160 px |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 13 Mpix |
| Rozmiar czujnika tylnego drugiego aparatu | 1/5" |
| Ustawienia korektora | Tak |