Samsung Galaxy A23 (A236) 4/64GB DS 5G White (f)
Niedostępny - brak towaru
Opis
SAMSUNG GALAXY A23 A236 5G 4/64GB

Samsung Galaxy A23 5G
Wysokie prędkości przesyłu danych dostępne w sieciach komórkowych nowej generacji (5G) odmieniają sposób, w jaki korzystamy z treści i je udostępniamy.
Dzięki nim możemy zapomnieć o opóźnieniach w grach i streamingu, a także cieszyć się ultraszybkim wysyłaniem i pobieraniem danych.
Niesamowita wydajność
Model Galaxy A23 łączy w sobie wydajność przeznaczonego do urządzeń mobilnych procesora rodziny Snapdragon® z 4/6/8 GB pamięci RAM, dzięki czemu bez trudu radzi sobie ze wszystkimi rodzajami zadań. Pamięć wewnętrzną 64/128 GB można rozbudować za pomocą karty microSD do 1 TB.
Prosty, ale potężny
Zastosowana w modelu A23 5G technologia Ambient Edge sprawia, że obudowa aparatu płynnie przechodzi w matowe wykończenie tylnej ścianki urządzenia, nadając mu charakterystyczny wygląd.
Atrakcyjne wrażenia wizualne
Teraz możesz zobaczyć więcej. Duży, zastosowany w modelu Galaxy A23 5G wyświetlacz Infinity-V o przekątnej 6,6 cala pozwala zobaczyć więcej niż kiedykolwiek wcześniej.
Dzięki technologii FHD+ i wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz, użytkownicy mogą cieszyć bardziej płynnymi i ostrzejszym obrazem.
Wieloobiektywowy aparat, wieloperspektywowa fotografia
Wieloobiektywowy aparat smartfonu Galaxy A23 5G przenosi sztukę fotografowania w zupełnie nowy wymiar.
Aparat 50 MP OIS robi ostrzejsze i wyraźniejsze zdjęcia, natomiast obiektyw szerokokątny pozwala zmieścić w kadrze jeszcze więcej.
Aparat o regulowanej głębi ostrości umożliwia wybór punktu wyostrzenia, a obiektyw makro pozwala zajrzeć do świata najdrobniejszych szczegółów.
Stabilne filmiki spod ręki profesjonalisty
Dokumentuj świat wokół siebie - w dowolnych okolicznościach Dzięki optycznej stabilizacji obrazu (OIS), model Galaxy A23 5G nagrywa jeszcze stabilniejsze filmy i potrafi wychwycić najmniejsze szczegóły, nawet w słabym świetle.
Zmieść w kadrze cały obraz dzięki obiektywowi szerokokątnemu
Ultraszerokokątny obiektyw współpracujący z matrycą o rozdzielczości 5 MP widzi obraz podobnie, jak człowiek - jego kąt widzenia wynosi aż 123 stopni.
Intrygujące selfie z przedniego aparatu
Efekt rozmytego tła dostępny w przednim aparacie o rozdzielczości 8 MP pozwala robić oszałamiające selfie, na których to Ty będziesz głównym aktorem.
Przewaga dzięki funkcji Game Booster
Liczy się tylko wygrana. Funkcja Game Booster śledzi sposób korzystania z gier, optymalizując żywotność baterii, poziom temperatury i wykorzystanie pamięci oraz blokując jednocześnie czynności wykonywane w tle i powiadomienia, by nie rozpraszać Twojej uwagi.
Chroń to, co dla Ciebie ważne
System Samsung Knox wbudowany w sprzęt i oprogramowanie smartfonu chroni go już od chwili włączenia. Jego wielowarstwowa architektura zabezpieczeń broni Twoje wrażliwe dane przed złośliwym oprogramowaniem oraz innymi zagrożeniami.
Twój Galaxy. Twój styl
Dostosuj interfejs smartfonu Galaxy w aplikacji One UI Core 4.1 i ciesz się awangardowym, pasującym do Twojego stylu wyglądem.
Stwórz skrojone na miarę narzędzie, które gwarantuje płynną codzienną eksploatację i pozwala bezproblemowo korzystać z ulubionych funkcji.

Dane techniczne
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Widelec systemu operacyjnego | One UI 4.1 |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 24 h |
| Przekątna ekranu | 6,6" |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Model procesora | 695 |
| Panorama | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Cyfrowy zoom | 10x |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Kolor produktu | Biały |
| Głębokość produktu | 8,4 mm |
| Waga produktu | 197 g |
| Szerokość produktu | 76,9 mm |
| Wysokość produktu | 165,4 mm |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a • 802.11b • 802.11g • Wi-Fi 4 (802.11n) • Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Obsługiwane sieci 4G | 1500 MHz • 1800 MHz • 1900 MHz • 2100 MHz • 2300 MHz • 2500 MHz • 2600 MHz • 700 MHz • 800 MHz • 850 MHz • 900 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 1900 MHz • 2100 MHz • 850 MHz • 900 MHz |
| Standardy 3G | UMTS • WCDMA |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Obsługa kart SIM | Hybrid Dual SIM |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| NFC | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Rozdzielczość | 1080 x 2408 px |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Gęstość pikseli | 401 ppi |
| Typ wyświetlacza | PLS |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Platforma | Android |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Pamięć użytkownika | 45,5 GB |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Czas rozmów (4G) | 44 h |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@120fps • 1920x1080@30fps |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p • 720p |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 2 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 5 Mpix |
| Rozdzielczość tylnego trzeciego aparatu 4 (numeryczna) | 2 MP |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Typ aparatu tylnego | Quad kamera |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,4 |
| Numer przysłony tylnego, czwartego aparatu | 2,4 |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość wideo | 1920 x 1080 px |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik geomagnetyczny | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 120 fps |
| Typ gniazda karty pamięci | Gniazdo hybrydowe |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 5 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Jasność | 480 cd/m² |
| Tryb nocny | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Obsługiwane pasma 5G | 700 • 800 • 900 • 1800 • 2100 • 2300 • 2500 Mhz • 2600 • 3500 • 3700 |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |