Samsung Galaxy M33 (M336) ds. 5G 6/128GB Brown (f)
Niedostępny - brak towaru
Opis
SAMSUNG Galaxy M33 5G M336 6/128GB

BARDZIEJ POŁĄCZONY NIŻ KIEDYKOLWIEK DZIĘKI 5G
Siła szybkości nowej generacji danych 5G zapewnia zupełnie inne wrażenia mobilne, od superpłynnych gier i przesyłania strumieniowego po superszybkie przesyłanie i pobieranie.
CIESZ SIĘ SZYBKOŚCIĄ OŚMIORDZENIOWEGO PROCESORA 5 NM
Galaxy M33 5G ma ośmiordzeniowy procesor i 6/8 GB pamięci RAM, które zapewniają wystarczającą moc, niezależnie od tego, czy chcesz grać w gry, czy wykonywać wiele zadań jednocześnie.
RAM PLUS DAJE WIĘCEJ PAMIĘCI RAM
Galaxy M33 5G inteligentnie analizuje Twoje wzorce użytkowania i konwertuje pamięć wewnętrzną na wirtualną pamięć RAM, zapewniając płynniejsze działanie, niezależnie od tego, czy korzystasz z aplikacji, czy pracujesz wielozadaniowo.
NIE BRAKUJE CI MIEJSCA
Dzięki 128 GB pamięci wewnętrznej i możliwości zwiększenia dostępnej przestrzeni do 1 TB za pomocą karty MicroSD, będziesz mieć mnóstwo miejsca na przechowywanie wszystkich swoich najbardziej wyjątkowych zdjęć i filmów.
MINIMALISTYCZNY, WYSOKIEJ JAKOŚCI DESIGN
Wysokiej jakości konstrukcja Galaxy M33 5G charakteryzuje się gładkimi, zaokrąglonymi liniami, a także prostą ramką, która minimalizuje przesterowanie aparatu. Galaxy M33 5G jest dostępny w kolorze niebieskim, zielonym i brązowym, więc możesz wybrać kolor, który najlepiej pasuje do Twojego stylu.
Żywsze kolory dla lepszego oglądania
Zwiększ kąt widzenia dzięki 6,6-calowemu ekranowi Galaxy M33 5G i odkryj, czego Ci brakowało. Dzięki technologii Full HD+ możesz zobaczyć swoje codzienne treści w ostrzejszy i wyraźniejszy sposób. Ponadto wyświetlacz Super Smooth 120 Hz zapewnia płynne wrażenia podczas oglądania — niezależnie od tego, czy grasz, czy przewijasz kanał mediów społecznościowych.
UCHWYĆ JESZCZE WIĘCEJ CHWIL DZIĘKI POCZWÓRNEMU APARATOWI
Uchwyć najbardziej wyjątkowe chwile za pomocą głównego aparatu o rozdzielczości 50 MP. Zwiększ swój kąt widzenia dzięki ultraszerokokątnemu aparatowi. Dostosuj ostrość za pomocą kamery głębinowej lub zbliż się do szczegółów dzięki kamerze makro.
UZYSKAJ PEŁNY OBRAZ DZIĘKI ULTRASZEROKOKĄTNEMU APARATOWI
Podobnie jak ludzkie oko, ultraszerokokątny aparat 5 MP pokazuje świat z kątem widzenia 123°, dając większą perspektywę wszystkiemu, co fotografujesz.
SELFIE, KTÓRYMI BĘDZIESZ CHCIAŁ SIĘ PODZIELIĆ
Dzięki przedniej kamerze 8 MP w Galaxy M33 5G i naturalnemu efektowi Bokeh robienie oszałamiających selfie nigdy nie było łatwiejsze. Daje ci większe wyeksponowanie siebie, a mniej wyeksponowanie tła.
CAŁODZIENNA BATERIA
Przewiduj wszystkie codzienne wyzwania dzięki dopasowanej baterii. Bateria 5000 mAh (standardowa) pozwala robić to, co kochasz, przez wiele godzin. A dzięki adapterowi superszybkiego ładowania do 25 W Twój Galaxy M33 5G szybko wraca do pełnej mocy.
POPRAW SWOJE WRAŻENIA DŹWIĘKOWE DZIĘKI DOLBY ATMOS
Dolby Atmos zapewnia bogaty, przestrzenny i szczegółowy dźwięk, jakbyś był w środku sceny. Zrewolucjonizuj sposób, w jaki grasz w gry lub oglądasz filmy w domu, dzięki wciągającemu dźwiękowi.
TRYB GAME BOOSTER DAJE CI PRZEWAGĘ
Chcesz maksymalnie skoncentrować się na swoich ulubionych grach mobilnych? Game Booster uczy się schematów gry, aby zoptymalizować baterię, temperaturę i pamięć. Dodatkowo blokuje powiadomienia i rzeczy, które dzieją się w tle. Możesz więc mieć naprawdę wciągające wrażenia i po prostu skupić się na wygrywaniu!
CHROŃ TO, CO DLA CIEBIE NAJWAŻNIEJSZE
Wbudowany w sprzęt i oprogramowanie telefonu od samego początku, Samsung Knox chroni telefon od momentu jego włączenia. Oferując wielowarstwowe zabezpieczenia, chroni Twoje najbardziej wrażliwe informacje przed złośliwym oprogramowaniem i złośliwymi zagrożeniami.
ODBLOKUJ TELEFON ODCISKIEM PALCA
Dzięki czujnikowi linii papilarnych zintegrowanemu z przyciskiem włączania/wyłączania, możesz uzyskać dostęp do swojego telefonu komórkowego jednym dotknięciem.
TWOJA GALAKTYKA, NA TWÓJ SPOSÓB
Poczuj, że to naprawdę twoje. Dostosuj swojego Galaxy za pomocą One UI 4 do swojego stylu i osobowości. Stwórz niestandardowe narzędzie, zwiększ dostępność swoich ulubionych funkcji i codziennie oszczędzaj czas.
UTRZYMAJ Z NAMI SWOJE URZĄDZENIE W NAJLEPSZYM STANIE
Ciesz się spokojem przy zakupie smartfona Samsung Galaxy. Interaktywna aplikacja do diagnostyki i optymalizacji aplikacji Samsung Members ułatwia dostosowanie wydajności urządzeń, a nasza infolinia umożliwia rozwiązywanie problemów, gdy potrzebujesz dodatkowej pomocy.

- Procesor: Samsung Exynos 1280 (2x ARM Cortex-A78 do 2,4 GHz + 6x ARM Cortex-A55 do 2 GHz)
- Układ graficzny: Mali-G68 MC4 4x cores 1GHz
- Pamięć RAM: 6GB
- Pamięć wbudowana: 128 GB
- Maks. pojemność karty pamięci: 1TB
- Typ ekranu: Dotykowy, IPS, 2400 x 1080px (6.60") 399 ppi
- Rozdzielczość aparatu - tył: 50 Mpix, 5.0 Mpix, 2.0 Mpix - ultraszerokokątny, 2.0 Mpix - macro
- Rozdzielczość aparatu - przód: 8.0 Mpix - do selfie
- Przysłona obiektywu: f/1.8 - tylny obiektyw szerokokątny, f/2.2 - tylny obiektyw ultraszerokokątny, f/2.4 - tylny teleobiektyw, f/2.2 - przedni obiektyw
- Dodatkowe cechy aparatu: Wbudowana lampa błyskowa, Rozdzielczość nagrywania wideo 4K, FullHD 1080p (do 60 kl./s),
- Łączność: 5G, Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi-AC
- System nawigacji satelitarnej: GPS, Glonass, Beidou, Galileo
- Złącza: USB Typu-C, Czytnik kart pamięci, Gniazdo kart nanoSIM - 2 szt. (Drugi slot wspólny z czytnikiem kart pamięci), Czytnik linii papilarnych
- Czujniki: Przyśpieszeniomierz, Kompas, Żyroskop, Geomagnetyczny, Ultradźwiękowe zbliżenie
- Obudowa: obudowa kompozyt, Gorilla Glass 5
- Dual SIM: Obsługa dwóch kart SIM
- System operacyjny: Android 12
- Dodatkowe informacje: Funkcja szybkiego ładowania, Obsługa radia FM, Skaner twarzy, USB On-The-Go
- Pojemność baterii: 5000 mAh
- Dołączone akcesoria: Kabel USB typ C, Instrukcja, Igła
- Kolor: Brązowy (Brown)
- Wymiary: 165.4 x 76.9 x 8.4 mm, Waga: 198 g
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 6,6" |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Cyfrowy zoom | 10x |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie procesora | 2,4 GHz |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Nazwa koloru | Brown |
| Głębokość produktu | 8,4 mm |
| Waga produktu | 198 g |
| Szerokość produktu | 76,9 mm |
| Wysokość produktu | 165,4 mm |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a • 802.11b • 802.11g • Wi-Fi 4 (802.11n) • Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Obsługiwane sieci 4G | 1800 MHz • 1900 MHz • 2100 MHz • 2300 MHz • 2500 MHz • 2600 MHz • 700 MHz • 800 MHz • 850 MHz • 900 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 1900 MHz • 2100 MHz • 850 MHz • 900 MHz |
| Standardy 3G | UMTS |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standardy 4G | LTE-TDD |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| NFC | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Rozdzielczość | 1080 x 2408 px |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Platforma | Android |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3G2 • 3GP • AVI • FLV • M4V • MKV • MP4 • WEBM |
| Obsługiwane formaty audio | 3GA • AAC • AMR • AWB • FLAC • IMY • M4A • MIDI • MP3 • MXMF • OGA • OGG • OTA • RTTTL • RTX • WAV • XMF |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160i |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1,02 TB |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Czas rozmów (4G) | 44 h |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@30fps |
| Tryby nagrywania wideo | 2160p |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 2 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 5 Mpix |
| Rozdzielczość tylnego trzeciego aparatu 4 (numeryczna) | 2 MP |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Typ aparatu tylnego | Quad kamera |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,4 |
| Numer przysłony tylnego, czwartego aparatu | 2,4 |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość wideo | 3840 x 2160 px |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Obsługiwane pasma 5G | 700 • 800 • 850 • 900 • 1800 • 2100 • 2300 • 2600 • 3500 |