Samsung Galaxy S21 FE (G990) 6/128GB 6,4" Dynamic AMOLED 2X 2340x1080 4500mAh 5G Light Green
Na wyczerpaniu < 10
Opis
Samsung Galaxy S21 FE 5G G990 6/128GB Dual Sim Zielony

WCIĄGAJĄCY WYŚWIETLACZ
Kinowy ekran w jednej ręce
Ekran tak realistyczny, że zapomnisz, co jest prawdziwe. Ramki ekranu zostały znacznie zwężone, aby zapewnić szerszy widok. Wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X w Galaxy S21 FE 5G zapewnia żywe kolory i jasność, która sprawi, że obraz będzie widoczny nawet w pełnym słońcu.
CORNING® GORILLA® GLASS VICTUS™
Wytrzymały ekran
„Ups” może zniknąć z twojego słownika dzięki Gorilla® Glass Victus™, najtwardszemu szkle w smartfonie Samsung Galaxy.
Świetne zdjęcia w każdej sytuacji
Profesjonalny aparat Galaxy S21 FE 5G zapewnia niewiarygodnie realistyczne zdjęcia i filmy z najwyższym poziomem szczegółowości. Bez problemu zrobisz zdjęcia studyjnej jakości w prosty sposób.
12MP
Aparat Ultraszerokokątny
12MP
Aparat Szerokokątny z optyczną stabilizacją obrazu (OIS)
8MP
Aparat z Teleobiektywem z optyczną stabilizacją obrazu (OIS)
32MP
Aparat Selfie
TRYB PORTRETOWY
Wygląda tak dobrze, jak portret studyjny
Tryb portretowy skupia się na fotografowanym obiekcie — po prostu dodaj efekt, zrób fotkę i prześlij je bezpośrednio do mediów społecznościowych.
SELFIE
Przekształć selfie w dzieło sztuki
Bez filtra też się da. Stwórz pełne szczegółów selfie za pomocą przedniego aparatu o wysokiej rozdzielczości 32 MP i pokaż się z najlepszej strony.
TRYB NOCNY
Jasne i żywe ujęcia w nocy
Spraw, by słabe oświetlenie było główną atrakcją Twojego profilu — dzięki przedniej kamerze o rozdzielczości 32 MP, która uchwyci Twoje najlepsze selfie, nawet w nocy. Wieloklatkowe przetwarzanie AI wydobywa więcej kolorów i szczegółów, dzięki czemu Twoje zdjęcia mają więcej Ciebie i mniej zniekształceń.
PROCESOR
Najszybszy procesor w historii Samsung Galaxy
On pracuje ty grasz jak lubisz. W połączeniu z energooszczędną technologią, procesor Snapdragon 888 jest tak szybki, potężny i inteligentny, że żadna gra nie jest dla niego wyzwaniem.
NIEZAWODNA BATERIA
Długo działająca bateria
Bateria o pojemności 4500 mAh współpracuje z energooszczędnym wyświetlaczem i procesorem, aby przetrwać cały dzień nawet w sieci 5G — możesz więc oglądać więcej odcinków ulubionych filmów. Teraz doładujesz ją w mgnieniu oka dzięki super szybkiemu ładowaniu.
PODWÓJNE NAGRYWANIE
Filmuj siebie i reżyseruj jednocześnie!
Vloguj jak profesjonalista. Przełączaj się między kamerami podczas filmowania, uchwyć akcję i reakcję OMG w jednym ujęciu!
30X SPACE ZOOM
Tak daleko, a tak blisko
Dzięki 30-krotnemu zoomowi ze stabilizacją obrazu w Galaxy S21 FE 5G możesz uchwycić to jedno idealne ujęcie z samego tyłu trybun. Zoom Lock redukuje drżenie podczas dalszego powiększania.*
Specyfikacja
Opis towaru
- Dystrybucja: Oficjalna
- Blokada simlock: Nie
- Oprogramowanie: Oryginalne
- Menu w języku polskim: Tak
Dane techniczne
- Wymiary: 155.70 x 74.50 x 7.90 mm
- Waga: 177,00 g
- Wyświetlacz: Kolorowy / Dynamic AMOLED, 16M kolorów, 1080 x 2400 px (6.40") 411 ppi
- System operacyjny: Android 12
- Procesor: Qualcomm Snapdragon 888
- Zegar procesora: 2,84 GHz
- Liczba rdzeni: 8
- GPU: Adreno 660
- Pamięć wbudowana: 128 GB
- Obsługiwane karty pamięci: Nie
- Pamięć RAM: 6 GB
- Pojemność baterii: Li-Ion 4500 mAh
- Szybkie ładowanie: Tak
- Ładowanie indukcyjne: Tak
- Standard karty SIM: nanoSIM, nanoSIM
- Aparat z tyłu: 12 Mpx, Standardowy
- Drugi aparat z tyłu: 8 Mpx, Teleobiektyw
- Trzeci aparat z tyłu: 12 Mpx, Szerokokątny
- Aparat z przodu: 32 Mpx
- GPS: Tak
- Bluetooth: Tak
- WiFi: Tak
- LTE: Tak
- 5G: Tak
- NFC: Tak
- Dual Sim: Tak
- Ochrona wyświetlacza: Corning Gorilla Glass Victus
- Ochrona IP: IP68
- Czytnik linii papilarnych: Tak
- Żyroskop: Tak
- Pozostałe czujniki: Akcelerometr, Zbliżeniowy, Światła, Magnetometr, Barometr, Grawitacyjny, Efektu Halle-a
- Informacje dodatkowe: Potrójny obiektyw aparatu głównego, w tym szerokokątny i teleobiektyw, Ultra wysoka płynność wyświetlacza - odświeżanie 120 Hz
Skład zestawu
- Wbudowana bateria: Tak
- Kabel USB-C: Tak
- Kluczyk do gniazda SIM: Tak
- Instrukcja obsługi: Tak
- Oryginalne opakowanie: Tak
Dane techniczne
| Model procesora | 888 |
| Przekątna ekranu | 6,4" |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Panorama | Tak |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,84 GHz |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 16 h |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12 Mpix |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Cyfrowy zoom | 30x |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Kolor produktu | Oliwkowy |
| Głębokość produktu | 7,9 mm |
| Waga produktu | 177 g |
| Szerokość produktu | 74,5 mm |
| Wysokość produktu | 155,7 mm |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a • 802.11b • 802.11g • Wi-Fi 4 (802.11n) • Wi-Fi 5 (802.11ac) • Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Obsługiwane sieci 4G | 1500 MHz • 1800 MHz • 1900 MHz • 2100 MHz • 2300 MHz • 2500 MHz • 2600 MHz • 700 MHz • 800 MHz • 850 MHz • 900 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 1900 MHz • 2100 MHz • 850 MHz • 900 MHz |
| Standardy 3G | HSDPA • HSPA+ • HSUPA • UMTS |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standardy 4G | LTE |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| NFC | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Polecenia głosowe | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Rozdzielczość | 2340 x 1080 px |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Gęstość pikseli | 401 ppi |
| Typ wyświetlacza | Dynamic AMOLED 2X |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |
| Platforma | Android |
| Wirtualny asystent | Samsung Bixby |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3G2 • 3GP • AVI • FLV • M4V • MKV • MP4 • WEBM |
| Obsługiwane formaty audio | 3GA • AAC • APE • AWB • DFF • DSF • FLAC • IMY • M4A • MIDI • MP3 • MXMF • Mid • OGA • OGG • OTA • RTTTL • RTX • WAV • XMF |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Port USB | Tak |
| Wtyk słuchawek | USB Type-C |
| Pojemność baterii | 4500 mAh |
| Czas rozmów (4G) | 37 h |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@30fps • 1920x1080@30fps • 1920x1080@60fps • 3840x2160@30fps • 3840x2160@60fps |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p • 2160p • 720p |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 8 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 12 Mpix |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,4 |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość wideo | 3840 x 2160 px |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Tak | |
| MMS | Tak |
| SMS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Czujnik Halla | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| MIMO | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Zoom optyczny | 3x |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Rozdzielczość kamery tylnej | 3000 x 4000 px |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 32 Mpix |
| Obsługiwane pasma 5G | 2100 Mhz • 700 • 800 • 850 • 900 • 1800 • 2300 • 2500 • 2600 • 3500 |