Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P613N 64GB Blue (f)
Niedostępny - brak towaru
Opis
SAMSUNG Galaxy Tab S6 Lite (2022)
10,4"/4GB+64GB

W sam raz do notowania
Galaxy Tab S6 Lite to Twoje niezastąpione narzędzie do robienia notatek. Oferuje rozległy wyświetlacz o przekątnej 10,4”, oraz smukły i lekki korpus. Posiada także w pełni gotowy do komfortowej pracy rysik S Pen. Możesz go używać zupełnie tak, jak chcesz - do rysowania, grania, podczas oglądania filmów czy do nauki.
Czerp inspirację z rysika S Pen
Rysik S Pen to zróżnicowane narzędzie do pisania. Dzięki temu, że naturalnie układa się w dłoni
i zapewnia imponującą czułość na nacisk, stanowi doskonałe rozwiązanie – od rysowania po edytowanie dokumentów.
Nie musisz też się obawiać, że go zgubisz, dzięki magnetycznemu mocowaniu zintegrowanemu z obudową zawsze będzie pod ręką.

W sam raz do nauki i na wykłady
Z rysikiem S Pen bez trudu nadążysz za wykładowcą. Najpierw rób notatki, a potem zmieniaj kolory zapisków. Dzięki opcji zapisywania przy pomocy wyszukiwalnych tagów, możesz je łatwo uporządkować. Możesz także pisać bezpośrednio na dokumentach PDF, by ograniczyć ilość materiałów. Gdy nadejdzie czas uczenia się do egzaminu, będziesz doskonale zorganizowany i gotowy.
Kompaktowy i lekki
Glaxay Tab S6 Lite jest niezywkle smukły i elegancki dzięki metalicznemu wykończeniu klasy premium, a jego kompaktowe wymiary oraz mała waga sprzyjają mobilności. Teraz możesz zabrać go ze sobą gdzie tylko chcesz.
Stylowo i bezpiecznie
Nałóż na tablet smukłe etui, które jest równie eleganckie co wygodne. Dzięki magnesom Etui Book Cover do Galaxy Tab S6 Lite doskonale dopasowuje się do urządzenia, możesz więc nakładać je, kiedy wychodzisz z domu. Wyposażono je nawet w uchwyt na rysik S Pen, byś miał pewność, że zawsze masz go przy sobie.
W sam raz do gier. Prędkość + Pamięć + Moc
W ekspresowym tempie kończ każdy kolejny wyścig dzięki tabletowi, który zawsze wygrywa. Teraz masz jeszcze więcej mocy dzięki wydajniejszemu procesorowi (Snapdragon 720G), który został specjalnie dostosowany do mobilnego gamingu. Wydłużony czas pracy baterii aż do 15h na jednym ładowaniu zagwarantuje, że nie zabraknie Ci mocy. Bez obaw o pamięć - masz jeszcze więcej miejsca na swoje dokumenty i inne pliki dzięki obsłudze kart microSD. Teraz do dyspozycji masz także funkcję RAM Plus, która pozwala w razie potrzeby wirtualnie zwiększyć pamięć operacyjną i zapewnić jeszcze lepsze osiągi Galaxy Tab S6 Lite.

Specyfikacja Techniczna:
- Wysokość [mm]: 244,5 mm
- Szerokość [mm]: 154,3 mm
- Głębokość [mm]: 7 mm
- Waga [kg]: 467 g
- Inne: Obsługa szybkiego ładowania 15W (w opakowaniu standardowa ładowarka)
- Rodzaj Procesora: Qualcomm SD 720G (Dual 2.3GHz + Hexa 1.8GHz)
- Taktowanie procesora [MHz]: (2x 2.3GHz + 6x 1.8GHz)
- Pamięć flash [GB]: 64 GB
- Pamięć RAM: 4 GB
- Przekątna ekranu [cale]: 10,4"
- Rozdzielczość matrycy [px]: 2000 x 1200 px
- Matryca (opis): TFT(PLS)
- Wbudowany aparat: Tak
- Rozdzielczość aparatu [Mpx]: Tył: 8 MP AFPrzód 5 MP
- Głośniki: Stereo Dolby Atmos
- Wbudowany mikrofon: Tak
- Karta bezprzewodowa Wi-Fi: Brak
- Modem 3G: Tak
- Wersja Bluetooth: Bluetooth 5.0
- GPS: Tak
- Czytnik kart SD: Czytnik kart do 1 TB
- System: Android
- Akumulator (pojemność): 7040 mAh
- Liczba rdzeni [szt.]: 8 szt.
- Modem: 4G LTE
- Wersja systemu operacyjnego: Android 9.0
- Procesor: QUalcomm SD 720G
- Model: Galaxy Tab S6 Lite
- Karta SIM: Tak
- Tryb telefonu: Tak
- LTE: Tak
- Dane wbudowanego aparatu: Rozdzielczość nagrywania FHD (1920 x 1080) 30 fpsPrzysłona obiektywu: przód F2.0, tył F1.9
- Audio: 3,5 mm Jack
Dane techniczne
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 14 h |
| Wbudowany schowek na rysik | Tak |
| Moc adaptera AC | 15 W |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 13 h |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Galileo | Tak |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | 720G |
| Przednia kamera | Tak |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ napędu | Pełnowymiarowy tablet |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Waga produktu | 465 g |
| Szerokość produktu | 244,5 mm |
| Głębokość produktu | 7 mm |
| Wysokość produktu | 154,3 mm |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a • 802.11b • 802.11g • Wi-Fi 4 (802.11n) • Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Rozdzielczość | 2000 x 1200 px |
| Typ HD | WUXGA+ |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Platforma | Android |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Pojemność baterii | 7040 mAh |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| NFC | Nie |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rysik | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Producent głośników | AKG |
| Czas odtwarzania muzyki | 149 h |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p • 720p |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,9 |
| Przewody | USB |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Pamięć użytkownika | 45,8 GB |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Rozdzielczość kamery tylnej | 3264 x 2448 px |
| Przekątna ekranu | 10,4" |
| Typ matrycy | TFT |
| Pamięć RAM | 4 GB |