Samsung MONITOR LED 27 LF27T350FHRXEN FHD
Niedostępny - brak towaru
Opis
Samsung MONITOR LED 27" LF27T350FHRXEN
F27T350FHR FullHD D-SUB/HDMI

Minimalistyczny design zapewnia maksimum koncentracji. Ten z trzech stron pozbawiony ramki wyświetlacz stawia na elegancką, nowoczesną estetykę, która idealnie sprawdzi się w każdym biurze. Po zestawieniu z innymi monitorami można cieszyć się spójnym obrazem niemal pozbawionym rozpraszającej uwagę przerwy pomiędzy urządzeniami.
Bezramkowy monitor Samsung T35F dzięki cienkiej obudowie i minimalistycznemu designowi pozwoli Ci w pełni skupić się na wyświetlanych treściach

Oglądaj pod każdym kątem
Niezależnie od tego, gdzie usiądziesz, zawsze zobaczysz idealne kolory! Panel IPS zachowuje wyrazistość i jasność w każdym punkcie ekranu. Nawet na tak szerokim wyświetlaczu tony i odcienie nie blakną i prezentują się z absolutną wiernością praktycznie pod każdym kątem.
Zsynchronizowana akcja
Superpłynna prezentacja rozrywki. AMD Radeon FreeSync™ synchronizuje częstotliwość odświeżania monitora i karty graficznej, by zminimalizować rwanie obrazu. Oglądaj filmy i graj bez przerywników. Nawet pełne dynamizmu sceny akcji zaprezentowane zostaną w sposób wyraźny i płynny.
Doskonale płynny obraz
Teraz akcja zawsze wygląda idealnie. Częstotliwość odświeżania wynosząca 75 Hz zapewnia płynniejszy obraz. Niezależnie od tego, czy oglądasz ulubiony program, czy grasz, treści prezentowane są w sposób płynny bez opóźnień czy powidoków.
Większa moc grania
Idealne ustawienia natychmiast dają przewagę w rozgrywce. Optymalne wartości koloru i kontrastu sprawią, że obraz będzie wyraźniejszy, a Ty dostrzeżesz ukrytych w cieniu wrogów. Tryb Gier dostosowuje ponadto każdą grę tak, by wypełniała ekran, ukazując wszystkie detale.
Niezrównana ochrona wzroku
Chroń oczy i osiągaj więcej. Zaawansowana technologia redukuje zmęczenie wzroku, by umożliwić Ci bardziej komfortowe, długotrwałe korzystanie z monitora. Rozwiązanie Flicker Free nieustannie niweluje męczące i irytujące migotanie ekranu, a tryb Eye Saver ogranicza emisję niebieskiego światła. W efekcie Twoje oczy dłużej pozostają wypoczęte.
Prawdziwa wszechstronność
Więcej opcji łączności. Za sprawą portów HDMI i D-sub bezpośrednio do monitora możesz podłączyć kilka urządzeń, uzyskując tym samym niezwykłą elastyczność. Teraz dzięki możliwościom podłączenia dodatkowego sprzętu wszystko staje się jeszcze wygodniejsze.

Klasa produktu
MONITOR LED
Typ matrycy
IPS (In-Plane Switching)
Przekątna ekranu
27"
Rozdzielczość fizyczna
1920 X 1080 (16:9) - HDTV 1080p
Panorama
TAK
Kontrast
1000:1
Jasność
250 CD/M2
Kąt widzenia poziomy /pionowy
178 / 178 stopni
Ilość wyświetlanych kolorów
16.7 MILIONA
Czas reakcji
5 MS
Głośniki
NIE
PIVOT
NIE
Tuner TV
NIE
Wejścia
D-SUB, HDMI
Kolor obudowy
CZARNY
Pobór mocy (Włączony/Tryb czuwania)
18W/ 0.5W
Wymiary (szer. x głęb. x wys.)
612,1 x 232,0 x 463,9 mm
Masa netto
3,4 kg
Dane techniczne
| Kolor produktu | Czarny |
| Opcja regulacji wysokości | Nie |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Wysokość (bez podstawy) | 36,4 cm |
| Waga (bez podstawy) | 3,1 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 18 kWh |
| Głębokość (bez podstawy) | 3,94 cm |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Szerokość (bez podstawy) | 61,2 cm |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| System formatu sygnału cyfrowego | Nieobsługiwany |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 18 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612,1 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 232 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 463,9 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,4 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,9 kg |
| Długość przekątnej ekranu | 68,6 cm (27") |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Typ HD | Full HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Typ ekranu | IPS |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68 cm |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | -2 - 20° |
| Standard VESA | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Okres gwarancji fabrycznej (miesiące) | 24 |
| Szerokość opakowania | 753 mm |
| Głębokość opakowania | 428 mm |
| Przewody | HDMI |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| OSD | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| HDMI | Tak |
| Wejście audio dla danych | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Contrast |
| Funkcja Picture-in-Picture | Nie |
| Tryb gry | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |