SanDisk EXTREME Karta microSDXC 128 GB 190/90 MB/s A2 SDSQXAA-128G-GN6AA
Niedostępny - brak towaru
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SanDisk Extreme micro SD 128GB 190/90 MB/s V30
nowa wersja znanej i cenionej karty, model ze zwiększonymi osiągami
idealny wybór do lustrzanek, dronów, kamer, polecana do nagrywania materiałów UHD 4K
- Producent: SanDisk
- Typ: micro SD
- Klasa prędkości: 10, V30, UHS-1, U3
- Pojemność: 128GB
- Prędkość zapisu: do 90 MB/s
- Prędkość odczytu: do 190 MB/s
- Szerokość: 14,99 mm
- Wysokość: 10,92 mm
- Grubość: 1,02 mm
- Kod producenta: SDSQXAA-128G-GN6AA
- Adapter w zestawie: tak
- Temperatura (użytkowanie): -25°C do 85°C
- Temperatura przechowywania: -40℃ do 85°C
Karty SanDisk Extreme microSDXC UHS-I są zbudowane z myślą o ekstremalnej wytrzymałości w trudnych warunkach środowiskowych. Ich ekstremalne prędkości odczytu i zapisu pozwalają uchwycić każdy szczegół przygody oraz nie zmuszają Cię do długiego czekania podczas przenoszenia filmów pomiędzy urządzeniami. Wysoka pojemność bez problemu pomieści Twoje pliki.
- Odporność na wysokie i niskie temperatury, wodoodporność, odporność na wstrząsy i prześwietlenia rentgenowskie
- Spełnia wymagania nowej klasy szybkości UHS 3 (U3) i UHS Video Speed Class 30 (V30) dla 4K UHD
- Umożliwia szybkie przesyłanie danych z prędkością odczytu wynoszącą do 190 MB/s
- Umożliwia nagrywanie i odtwarzanie filmów 4K Ultra HD i Full HD
Dane techniczne
| Pojemność | 128 GB |
| Typ pamięci RAM | UHS-I |
| Typ karty flesza | MicroSDXC |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Okres gwarancji (miesiące) | 360 |
| Kolor produktu | Czerwony • Złoty |
| Prędkość odczytu z nośnika | 190 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 90 MB/s |
| Adapter pamięci w zestawie | SD |
| Szerokość produktu | 15 mm |
| Głębokość produktu | 1,02 mm |
| Wysokość produktu | 10,9 mm |
| Klasa prędkości | Class 3 (U3) |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na promieniowanie rentgenowskie • Odporny na wstrząsy • Wodoodporny |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Klasa szybkości wideo | V30 |