SanDisk Ultra SDXC 64GB 120MB/s Class 10 UHS-I
Na wyczerpaniu < 10
Opis
Karta pamięci SanDisk 64GB SDXC Ultra 120MB/s C10 UHS-I

Karta pamięci SD SanDisk Ultra 64GB
Karta pamięci SD SanDisk Ultra o pojemności 64 GB to świetny wybór do zastosowania w aparatach fotograficznych ze średniej półki. Cechą wyróżniającą tę kartę jest wysoka prędkość odczytu sięgająca 120 MB/s. Znacznie skraca to czas potrzebny do przesłania zdjęć z karty pamięci do komputera. Aby w pełni wykorzystać potencjał karty SanDisk Ultra wymagane jest kompatybilne urządzenie.
Wydajność klasy 10 umożliwia obsługę standardu Full HD 1080p, jak również większą szybkość zdjęć za pomocą automatycznych aparatów.
Odporność na działanie czynników zewnętrznych
Chroń swoje dane z kartą pamięci SanDisk Ultra. Karta ta jest odporna na działanie wody, niską i wysoką temperaturę, a także na promieniowanie rentgenowskie i wstrząsy.
Specyfikacja
- Rodzaj pamięci SDXC
- Pojemność 64 GB
- Klasa prędkości Class 10 (C10) + U1
- Prędkość odczytu (maksymalna) 120 MB/s
- Wstrząsoodporność
- Odporność na temperaturę
- Odporność na promieniowanie RTG
- Szerokość 24 mm
- Wysokość 32 mm
- Grubość 2,2 mm
- Kod producenta SDSDUN4-064G-GN6IN
Dane techniczne
| Pojemność | 64 GB |
| Typ karty flesza | SDXC |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Okres gwarancji (miesiące) | 120 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prędkość odczytu z nośnika | 120 MB/s |
| Zabezpieczenie przed zapisem | Tak |
| Szerokość produktu | 23,9 mm |
| Głębokość produktu | 2,17 mm |
| Wysokość produktu | 31,8 mm |
| Klasa prędkości | Class 1 (U1) |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na promieniowanie rentgenowskie • Odporny na temperaturę • Odporny na wstrząsy • Wodoodporna |