Smartfon Redmi Note 14 8/256GB Ocean Blue 6,67" 108MP 5500MAH
Na wyczerpaniu < 10
Opis
108MP | MediaTek Helio G99-Ultra
Certyfikat AI | Corning Gorilla Glass 5 | 5500mAh

Płynna i zrównoważona wydajność
Układ MediaTek Helio G99-Ultra zapewnia idealną równowagę między wydajnością, a efektywnością energetyczną. Z łatwością radzi sobie z codziennym użytkowaniem, zadowoli również każdego gracza.

Aparat klasy flagowca
Redmi Note 14 został wyposażony w wyjątkowy potrójny układ aparatów, na czele z głównym sensorem o rozdzielczości 108 MP. Główna kamera posiada matrycę o rozmiarze 1/1,67", przysłonę f/1,7 oraz 6-elementowy obiektyw, które zapewniają doskonałą jakość zdjęć.

Dynamiczne ujęcia z podwójnym zapisem
Zestaw fotograficzny oferuje najlepszą opcję podczas nagrywania wideo, z którą nie przegapisz już żadnej chwili. Utrwal najcenniejsze momenty, wybierając kluczowe klatki spośród zarejestrowanych, co więcej dzięki funkcji podwójnego wideo możesz jednocześnie nagrywać z przedniego i tylnego aparatu. Video 360.

Nocna fotografia i portrety
Udoskonalony algorytm RAW pozwala na zachowanie większej liczby szczegółów i uzyskanie zachwycających zdjęć nocnych. Dodatkowo tylna kamera została wzbogacona o funkcję upiększania, która nadaje portretom wyjątkowy charakter i podkreśla ich estetykę.

Wycinanie AI
Wybierz co, a sztuczna inteligencja się tego pozbędzie.

3× bezstratny zoom klasy optycznej
Uchwyć obrazy z wyjątkową szczegółowością i jakością, dorównującą tradycyjnym zoomom optycznym. Zoom w sensorze i algorytm Super Resolution.



Odporność IP54
Oprócz fizycznej ochrony IP54 Redmi Note 14 jest certyfikowany TÜV Rheinland Low Blue Light, TÜV Rheinland Circadian Friendly, TÜV Rheinland Flicker Free. Kompleksowa ochrona.

Corning® Gorilla® Glass 5

5500mAh z ładowaniem 33W
Bateria Redmi Note 14 zapewnia żywotność na poziomie 1,48 dnia (DOU), co pozwala na dłuższe korzystanie z urządzenia bez potrzeby ładowania. Dzięki technologii szybkiego ładowania 33W naładowanie baterii do 55% zajmuje jedynie 40 minut, a do pełna – zaledwie 77 minut.

Pewny czytnik linii papilarnych w ekranie
Precyzyjna obsługa dotyku mokrymi palcami. Mokre lub tłuste palce nie stanowią problemu dla rozpoznawania dotyku, które pozostaje dokładne nawet w przypadku obecności oleju, wody lub piany na ekranie.

Obsługa dotykowa przy wilgotnych palcach
Mokre lub tłuste palce nie zakłócają obsługi
Precyzyjne rozpoznawanie dotyku, mimo wody, oleju czy piany na ekranie.

Wyjątkowa gra światła i cienia
Niesamowite efekty wizualne z obsługą 100% szerokiej gamy kolorów DCI-P3, które zapewniają bardziej szczegółowy kontrast i bogatsze warstwy. W połączeniu z podwójnymi głośnikami Dolby Atmos możesz cieszyć się wciągającym doświadczeniem filmowym na wyciągnięcie ręki.

Nowy sposób Googlowania z Gemini AI
Rozszerzenia Gemini integrują się z innymi aplikacjami i usługami Google, oferując szybki dostęp do funkcji takich jak tworzenie obrazów AI, pomocne informacje czy wyszukiwanie po obranie z nakładką Google Gemini.

Niezawodna jakość potwierdzona rygorystycznymi testami
Redmi Note 14 przechodzi intensywne testy wytrzymałości - 3000 testów kompresji, 300 testów toczenia, 28 000 testów mikro-upadków i 10 000 testów portu USB. Najwyższą jakość i wieloletnia niezawodność.

⚙️ SPECYFIKACJA
| Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE | Xiaomi Technology Netherlands B.V.
ProducentXiaomi Technology Netherlands B.V.Adres: Prinses Beatrixlaan 582Kod pocztowy: 2595BMMiasto: HagaKraj: HolandiaAdres email: contact@support.mi.com
Podmiot odpowiedzialnyIngram Micro Sp. z o.o.Adres: Krakowiaków 46Kod pocztowy: 02-255Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: ploffice@ingrammicro.com
|
| Waga |
200 g
|
| Grubość |
8,16 mm
|
| Szerokość |
78,15 mm
|
| Wysokość |
164,84 mm
|
| Akcesoria |
Kabel USB-C
Etui ochronne
Igła do tacki SIM
|
| Bateria |
5500 mAh
|
| Dodatkowe informacje |
AI Sky, AI Erase, AI Beautify
Dynamic shots
Dual video
Dolby Atmos
Podwójne głośniki
|
| System operacyjny |
Xiaomi HyperOS
|
| Dual SIM |
Tak - hybrydowy slot SIM/microSD
|
| Odporność |
IP54 - odporność na kurz i zachlapania
|
| Wyświetlacz |
Corning Gorilla Glass 5
|
| Moc ładowania |
max. 33 W
|
| Ładowanie bezprzewodowe |
Nie obsługuje
|
| Czujniki |
Żyroskop
Czujnik zbliżeniowy
Czujnik światła
|
| Czytnik linii papilarnych |
W ekranie
|
| Złącza |
USB-C
SIM 1 + hybrydowy slot SIM/microSD
3,5 mm jack - 1 szt.
|
| Łączność |
4G LTE (TDD i FDD)
Wi-Fi
Bluetooth 5.3
NFC
|
| Rozdzielczość aparatu przedniego |
20.0 Mpix (f/2.2)
|
| Rozdzielczość aparatu tylnego |
108.0 Mpix - aparat główny (f/1.7, 1/1.67", 9-in-1 pixel binning)
2.0 Mpix - głębia (f/2.4)
2.0 Mpix - makro (f/2.4)
|
| Rozdzielczość ekranu |
2400 x 1080
|
| Przekątna ekranu |
6,67"
|
| Częstotliwość odświeżania ekranu |
120 Hz
|
| Typ ekranu |
AMOLED
|
| Pamięć wbudowana |
256 GB
|
| Pamięć RAM |
8 GB
|
| Układ graficzny |
Mali-G57 MC2
|
| Procesor |
MediaTek Helio G99-Ultra (6nm, Octa-core, do 2.2 GHz)
|
| Kolor |
Czarny
|
Dane techniczne
| Kamera Termowizyjna | Nie |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| IRDA podczerwień (Pilot) | Tak |
| Gniazdo słuchawkowe Jack 3.5MM | Tak |
| Obsługa 4G | Tak |
| Obsługa 5G | Nie |
| Procesor producent | Mediatek |
| Ilość rdzeni | 8 |
| Zegar procesora | 2,0 |
| Wyświetlacz | Amoled |
| Wielkość Ekranu (zaokrąglone do 0,1) | 6,7" |
| Częstotliwość odświeżania Hz | 120 |
| Bateria mAh | 5500 mAh |
| Szybkość ładowania (Wat) | 33 |
| Złącze USB | Type-C |
| System operacyjny | Android |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Aparat Tylny | 108 MP |
| Slot karty pamięci | Tak |
| Typ Kart Pamięci | Micro SD |
| Rozdzielczość (piksele) | 2400x1080 |
| NFC (płatność zbliżeniowa) | TAK |
| ODPORNOŚĆ | IP 54 |
| DUAL SIM | Tak |
| KOLOR | Czarny |