Smartfon Samsung Galaxy M53 (M536) ds. 5G 8/128GB EU Blue (f)
Niedostępny - brak towaru
Opis
Samsung M53 8/128 GB

Smartfon Samsung Galaxy M53 5G 128 GB Blue
Zobacz, jak eleganckim i stylowym urządzeniem jest Samsung Galaxy M53 5G 128 GB Blue. Odkryj jego możliwości i twórz zdjęcia, które na niejednym zrobią wrażenie. Zrelaksuj się po ciężkim dniu i nie obawiaj się, że zabraknie Ci mocy. Pojemna bateria i wydajny procesor ułatwią Ci codziennie funkcjonowanie. Duży ekran natomiast zagwarantuje Ci łatwe i szybkie przeglądanie codziennych wiadomości.
Rób oszałamiające zdjęcia
Twórz zdjęcia niczym profesjonalista z aparatem głównym 108 Mpix. Ciesz się ostrymi i szczegółowymi fotografiami w każdych warunkach. Skorzystaj z funkcji gumki do obiektów i wymaż ze zdjęcia to, co nieistotne, aby na Twoich fotografiach były jedynie najcenniejsze wspomnienia. Włącz wideorozmowę z najbliższymi i rozmyj profesjonalnie tło, aby skoncentrować uwagę rozmówcy tylko na Tobie.
Galaxy M53 to wciągające wrażenia
Niebieski Samsung Galaxy M53 5G 128 GB z wyświetlaczem Super AMOLED Plus zagwarantuje Ci piękne, żywe i niesamowicie realistyczne kolory. Częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz to płynne przeglądanie treści, które nigdy się nie nudzi. Oglądaj filmy, graj w najlepsze tytuły, relaksuj się przy ulubionej muzyce. Na ekranie 6,7" wszystko, co ujrzysz, będzie wyglądać doskonale.
Szybkość i długi czas pracy
Jeśli szukasz smartfonu, to chcesz, aby towarzyszył Ci przez cały dzień. Dlatego Galaxy M53 ma baterię o pojemności 5000 mAh. Do tego procesor MediaTek Dimensity 900 to niesamowita moc, która będzie Ci towarzyszyć podczas nudnej podróży pociągiem lub wymagającego dnia, pełnego ważnych spotkań. Dzięki łączności 5G możesz błyskawicznie przesłać ważne dokumenty lub odebrać duże pliki. Wszystko szybko, płynnie i bez opóźnień.
Specyfikacja urządzenia
- Ekran: 6,7 " 2400 x 1080 pikseli AMOLED 120 Hz Full HD+
- Aparat tylny: 108 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix
- Procesor: MediaTek Dimensity 900 MT6877
- Pamięć RAM: 8 GB
- Pamięć wbudowana: 128 GB
- Czytnik kart pamięci microSD: do 1 TB
- Złącza: USB typ C
- Łączność: Wi-Fi: tak 5G: tak LTE: tak
- Płatność zbliżeniowa (NFC): tak
- Bluetooth: tak
- Aparat przedni: 32 Mpix
- Rozdzielczość nagrywania wideo: 4K
- Rodzaj karty SIM: nano SIM
- Dual SIM: tak
- Slot hybrydowy: tak
- Czujniki: akcelerometr, czujnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, kompas
- Funkcje dodatkowe: Google Play
- Czytnik linii papilarnych: z boku obudowy
- Kolor obudowy: niebieski
- Bateria: 5000 mAh niewymienny
- Ładowanie szybkie/bezprzewodowe: tak / -
- Typ gniazda ładowania: USB typ C
Dane techniczne
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,4 GHz |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 108 Mpix |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Cyfrowy zoom | 10x |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Głębokość produktu | 77 mm |
| Waga produktu | 176 g |
| Szerokość produktu | 164,7 mm |
| Wysokość produktu | 7,4 mm |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a • 802.11b • 802.11g • Wi-Fi 4 (802.11n) • Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Obsługiwane sieci 4G | 1800 MHz • 1900 MHz • 2100 MHz • 2300 MHz • 2500 MHz • 2600 MHz • 700 MHz • 800 MHz • 850 MHz • 900 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 1900 MHz • 2100 MHz • 850 MHz • 900 MHz |
| Standardy 3G | UMTS • WCDMA |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Obsługa kart SIM | Hybrid Dual SIM |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| NFC | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Rozdzielczość | 2400 x 2400 px |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Typ wyświetlacza | Super AMOLED Plus |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Apple App Store |
| Platforma | Android |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3G2 • 3GP • AVI • FLV • M4V • MKV • MP4 • WEBM |
| Obsługiwane formaty audio | 3GA • AAC • AMR • AWB • FLAC • IMY • M4A • MIDI • MP3 • MXMF • Mid • OGA • OGG • OTA • RTTTL • RTX • WAV • XMF |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Pamięć użytkownika | 101 GB |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Czas rozmów (4G) | 39 h |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@240fps • 3840x2160@30fps |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 8 Mpix |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Typ aparatu tylnego | Quad kamera |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,4 |
| Numer przysłony tylnego, czwartego aparatu | 2,4 |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość wideo | 3840 x 2160 px |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik geomagnetyczny | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Tak | |
| MMS | Tak |
| SMS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Połączenie wideo | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 240 fps |
| Lampa błyskowa z przodu aparatu | Nie |
| Typ gniazda karty pamięci | Gniazdo hybrydowe |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 32 Mpix |
| Rozdzielczość kamery makro (numeryczna) | 2 MP |
| Rozdzielczość aparatu pomiaru głębi (numeryczna) | 2 MP |
| Obsługiwane pasma 5G | 700 • 800 • 850 • 900 • 1800 • 2100 • 2300 • 2500 • 2600 • 3500 |