Smartfon Xiaomi 13T PRO 12/512GB BLACK 6,67" 144Hz IP68 5000mAh 120W Leica
Niedostępny - brak towaru
Opis
XIAOMI 13T PRO
ARCYDZIEŁO W ZASIĘGU WZROKU

LEICA AUTHENTIC LOOK
Charakterystyczny styl Leica, który cechuje się wyrazistym światłem i cieniami w trójwymiarowych obrazach, sprawia, że poczujesz się, jakbyś był tam osobiście.

LEICA VIBRANT LOOK
Najnowocześniejsza forma wyrazu, łącząca tradycję z jasnymi tonami oraz intensywnymi, pełnymi życia kolorami, które emanują witalnością.

OBIEKTYW DOKUMENTALNT 35 MM

OBIEKTYW TYPU SWIRLY BOKEH 50 MM

OBIEKTYW O MIĘKKIEJ OGNISKOWEJ 90 MM

FILTRY LEICA
Dwa nowe filtry Leica - Leica Sepia i Leica Blue - można wybrać zgodnie z preferencjami twórczymi, umożliwiając wyrażanie emocji na różne sposoby.

ZNAKI WODNE LEICA
Nie tylko zachowano unikalne szczegóły ujęcia, ale wprowadzono także bardziej intensywny styl Leica. Dodano 4 nowe znaki wodne, które można łatwo wybrać w albumie zdjęć, aby dostosować je do swoich tworów.

SKUPIA SIĘ NA TYM CO NAJWAŻNIEJSZE
Automatycznie wykrywa obiekty, w tym ludzkie oczy i twarze, zwierzęta, owady, ptaki, rośliny, żywność i wiele innych. W trybie wideo jest w stanie automatycznie odnaleźć obiekt ponownie po jego chwilowym opuszczeniu kadru - to prawdziwa siła Xiaomi ProFocus.

PROFESJONALNA STACJA WIDEO
Dzięki potężnej wydajności i profesjonalnym możliwościom jest to przenośna, kieszonkowa stacja wideo.

ZNAKOMITY DESIGN
Prosta konstrukcja ekranu, połączona z imitacją anodowania w procesie natrysku, nadaje metaliczną fakturę o eleganckim wyglądzie. Sekcja DECO jest wykonywana za pomocą precyzyjnego wiercenia i cięcia jednym ostrzem, zapewniając dokładne dopasowanie do poziomu zegarka. Metal jest również polerowany na wysoki połysk, aby uzyskać najpiękniejszą teksturę.

ULTRADYNAMICZNY WYŚWIETLACZ
Technologia ultradynamicznego wyświetlania w Xiaomi 13T Pro może zwiększyć jasność do 5 razy w porównaniu z tradycyjnymi wyświetlaczami. Precyzyjnie identyfikuje obszary HDR, wykorzystując dynamiczne maskowanie, aby kontrolować jasność obszarów bez HDR i płynnie przejść między różnymi poziomami jasności. Innymi słowy, to oznacza lepszy obraz.

ADAPTIVESYNC
Wielopoziomowa częstotliwość odświeżania 30/60/90/120/144 Hz oznacza, że ekran może inteligentnie dostosować się do optymalnej częstotliwości odświeżania w zależności od tego, czy grasz, oglądasz filmy czy czytasz. Zapewnia to płynne i komfortowe wrażenia, jednocześnie oszczędzając energię.

PRZYCIEMNIANIE EKRANU O WYŻSZEJ CZĘSTOTLIWOŚCI JEST BARDZIEJ PRZYJAZNE DLA NASZYCH OCZU, KIEDY KORZYSTAMY Z TELEFONU NOCĄ
Zastosowanie przyciemniania PWM o częstotliwości 2880 Hz przekracza zdolności percepcyjne ludzkiego oka, co prowadzi do redukcji zmęczenia wzroku spowodowanego migotaniem i zapewnia lepszą ochronę oczu.

OGROMNA PAMIĘĆ MASOWA I ONIESAMOWITA SZYBKOŚĆ
Oferujący ultrawysoką prędkość transmisji dzięki technologii LPDDR5X i imponującą prędkość odczytu zgodnie z normą UFS 4.0. Dostępny z pojemnością nawet do 512GB, aby pomieścić jeszcze więcej źródeł inspiracji.

OBSŁUGA WI-FI 7
Zapewnia obsługę technologii DBS i MLO oraz równoczesne dwuzakresowe Wi-Fi o potencjalnej prędkości szczytowej wynoszącej 3.6 Gbps. Odczujesz natychmiastowe korzyści z niesamowicie szybkiego połączenia Wi-Fi.

STABILNE ROZPRASZANIE CIEPŁA, CHŁODNA PRACA
Bardzo duża komora parowa ze stali nierdzewnej.

TOPOWA BATERIA I NIESAMOWICIE SZYBKIE ŁADOWANIE

MIUI 14
MIUI 14 to najpopularniejszy i najbardziej spersonalizowany ROM dla Androida. Żywy interfejs użytkownika, różnorodne opcje personalizacji i przydatne funkcje sprawiają, że MIUI jest intuicyjny i prosty w obsłudze.

| • Kolor |
Czarny
|
| • Aparat |
50MP
|
| ○ Cechy Aparatu Tył |
Aparat główny 50MP, f/1.9, OIS
Aparat telephoto 50MP, f/1.9
Aparat szerokokątny 12MP, f/2.2,
|
| ○ Cechy Aparatu Przód |
20MP
|
| • Wyświetlacz |
AMOLED
|
| • Cechy wyświetlacza |
6.67"
2712 x 1220
Pro HDR display
do 144Hz odświeżania
|
| • Procesor |
MediaTek Dimensity 9200+
Prosec 4nm
|
| Bateria |
5000mAh
|
| • Pamięć operacyjna RAM |
12GB
|
| • Pamięć wewnętrzna ROM |
512GB
|
| • Szybkie ładowanie |
120W
|
| Cechy Ładowania |
do 100% nawet w 19min
|
| • Płatności NFC |
Tak
|
| • Micro SD |
Nie
|
| • Dual Sim |
Tak
|
| • Obsługa Sieci |
5G
4G
|
| Złącza |
USB Type-C
nano SIM + nano SIM
|
| ○ Bezpieczeństwo |
IP68 - ochrona przed kurzem i wodą
Czytnik linii papilarnych
AI face unlock – inteligentne odblokowanie rozpoznawaniem twarzy
|
| • System operacyjny |
MIUI14
Android 13
|
| Wymiary |
162,2 x 75,7 x 8,49 mm
|
| Waga |
206g
|
| Zestaw |
Ładowarka 120W
Igła do tacki SIM
Instrukcja obsługi
1x Kabel USB-C
|
Dane techniczne
| Kamera Termowizyjna | Nie |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| IRDA podczerwień (Pilot) | Tak |
| Gniazdo słuchawkowe Jack 3.5MM | Nie |
| Obsługa 4G | Tak |
| Obsługa 5G | Tak |
| Procesor producent | Mediatek |
| Ilość rdzeni | 8 |
| Zegar procesora | 3,35 |
| Wyświetlacz | Amoled |
| Wielkość Ekranu (zaokrąglone do 0,1) | 6,7" |
| Częstotliwość odświeżania Hz | 144 |
| Bateria mAh | 5000 mAh |
| Szybkość ładowania (Wat) | 120 |
| Złącze USB | Type-C |
| System operacyjny | Android |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Pamięć RAM | 12GB |
| Aparat Tylny | 12 MP |
| Slot karty pamięci | Nie |
| Rozdzielczość (piksele) | 2712 x 1220 |
| NFC (płatność zbliżeniowa) | TAK |
| ODPORNOŚĆ | IP 68 |
| DUAL SIM | Tak |
| KOLOR | Czarny |