Smartfon Xiaomi POCO X6 5G 12/256GB Black 6,67" Amoled 5100mAh 67W Snap 7S
Niedostępny - brak towaru
Opis
POCO X6 5G
NOWY WYMIAR PRĘDKOŚCI
WYKAZUJE WIĘKSZĄ PŁYNNOŚĆ W DZIAŁANIU
Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon z serii 7 został stworzony z wykorzystaniem zaawansowanego procesu technologicznego o rozmiarze 4 nm, co skutkuje znacznym wzrostem wydajności.

OBSZAR CHŁODZENIA 13581 MM²
Ogromna powierzchnia rozpraszania ciepła, zbudowana z grafitu i grafenu, zapewnia większą efektywność w usuwaniu ciepła, co przekłada się na imponującą stabilność sprzętu.

ROZSZERZENIE PAMIĘCI 3.0
W najnowszej serii POCO X6 masz do wyboru imponującą konfigurację 12 GB RAM + 512 GB ROM. Dodatkową korzyścią jest nowa funkcja Dynamic RAM Expansion 3.0, która umożliwia rozszerzenie pamięci do 12 GB wirtualnej pamięci RAM, co łącznie daje aż 24 GB pamięci RAM. To zapewnia płynne i przyjemne doświadczenia użytkowania.

DYNAMICZNY WYŚWIETLACZ
Seria POCO X6 charakteryzuje się nowym flagowym wyświetlaczem Flow AMOLED. Innowacyjne boczne ramki o grubości 1,3 mm* oraz dolna rama o grubości 2,27 mm* sprawiają, że oglądanie staje się doświadczeniem na zupełnie nowym poziomie.

JAŚNIEJ I WYRAŹNIEJ
Jasność szczytowa na poziomie 1800 nitów gwarantuje, że obrazy prezentują się niezwykle atrakcyjnie, a kontrast jest doskonale zbalansowany, co pozwala na wierną reprodukcję każdego detalu.

IMPONUJĄCO DUŻA ROZDZIELCZOŚĆ
Częstotliwość odświeżania do 120 Hz, która dostosowuje się do różnych aplikacji systemowych oraz aplikacji od innych producentów, umożliwia spersonalizowane ustawienia, zapewniając płynne i zoptymalizowane wrażenia użytkownika.

KONTROLA DOTYKOWA W SUPERROZDZIELCZOŚCI 16X
Częstotliwość próbkowania dotykowego do 2160 Hz zapewnia 16-krotnie dokładniejszą kontrolę ekranu, co umożliwia użytkownikowi znacznie szybszą i stabilną kontrolę podczas korzystania z urządzenia, zwłaszcza podczas gry.

CORNING GORILLA GLASS VICTUS
Wytrzymałe szkło Corning Gorilla Glass dba o ekran, oferując doskonałą ochronę.

SKANER LINII PAPILARNYCH ZINTEGROWANY Z EKRANEM
Szybka reakcja i przyjazna dla oczu funkcjonalność w ciemności.

WSZECHSTRONNA KONFIGURACJAPOTRÓJNEGO APARATU 64 MP
Moc obliczeniowa urządzenia i zaawansowane obrazowanie, wykorzystujące sztuczną inteligencję, sprawiają, że robienie doskonałych zdjęć staje się niezwykle proste.

WIĘKSZA STABILNOŚĆ I WYRAZISTOŚĆ
Podwójna stabilizacja OIS i EIS (optyczna i elektroniczna) zapewnia, że filmy w jakości 4K są wyjątkowo wyraźne.

POTĘŻNE CENTRUM ALGORYTMÓW AI
Nowy silnik obrazu POCO, powstały dzięki całkowitej modernizacji aparatu oraz sprawnemu połączeniu sprzętu i oprogramowania, oferuje wyjątkową wydajność.

INTELIGENTNE TURBO ŁADOWANIE
Dzięki szybkiemu ładowaniu Turbo o mocy do 67 W, naładowanie jest błyskawiczne. Dodatkowo, duża bateria o pojemności 5100 mAh pozwala cieszyć się grą przez wiele godzin.

SILNIK INTELIGENTNEGO ŁADOWANIA
Dzięki ulepszonemu systemowi zarządzania i oszczędzania energii, bateria jest bardziej trwała i bezpieczna, co przekłada się na jej dłuższą żywotność.

KLASYCZNA ESTETYKA
Charakterystyczna, klasyczna wyspa aparatu POCO Design Deco nadaje telefonowi unikalny wygląd. Zgrabny korpus zapewnia wygodne trzymanie urządzenia.

| • Kolor |
Czarny
|
| • Aparat |
64MP
|
| ○ Cechy Aparatu Tył |
Aparat główny 64MP, f/1.79
Aparat makro 2MP, f/2.4
Aparat szerokokątny 8MP, f/2.2
|
| ○ Cechy Aparatu Przód |
16MP, f/2.45
|
| • Wyświetlacz |
AMOLED
CrystalRes Flow
DotDisplay
|
| • Cechy wyświetlacza |
6.67""
2712x1220
120Hz AdaptiveSync
|
| • Procesor |
Snapdragon 7s Gen 2
|
| Bateria |
5100mAh
|
| • Pamięć operacyjna RAM |
12GB
|
| • Pamięć wewnętrzna ROM |
256GB
|
| • Szybkie ładowanie |
67W
|
| • Płatności NFC |
Tak
|
| • Micro SD |
Nie
|
| • Dual Sim |
Tak
|
| • Obsługa Sieci |
5G
|
| ○ Pasma |
5G: n1/2/3/5/7/8/20/28/38/40/41/48/77/78
4G: LTE TDD: 38/40/41
4G: LTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/20/28/66
3G: WCDMA: 1/2/4/5/8/19
2G: GSM: 2/3/5/8
|
| Złącza |
USB Type-C
nano SIM + nano SIM
|
| Łączność |
Wi-Fi
NFC
Bluetooth 5.4
|
| • System operacyjny |
Xiaomi HyperOS
|
| Wymiary |
161,15 x 74,24 x 7,98 mm
|
| Waga |
181g
|
| Zestaw |
Ładowarka
Igła do tacki SIM
POCO X6
1x Kabel USB-C
Etui ochronne
|
Dane techniczne
| Kamera Termowizyjna | Nie |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| IRDA podczerwień (Pilot) | Tak |
| Gniazdo słuchawkowe Jack 3.5MM | Tak |
| Obsługa 4G | Tak |
| Obsługa 5G | Tak |
| Procesor producent | Snapdragon |
| Ilość rdzeni | 8 |
| Zegar procesora | 2,0 |
| Wyświetlacz | Amoled |
| Wielkość Ekranu (zaokrąglone do 0,1) | 6,7" |
| Częstotliwość odświeżania Hz | 120 |
| Bateria mAh | 5100 mAh |
| Szybkość ładowania (Wat) | 67 |
| Złącze USB | Type-C |
| System operacyjny | Android |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12GB |
| Aparat Tylny | 64 MP |
| Slot karty pamięci | Nie |
| Typ Kart Pamięci | BRAK |
| Rozdzielczość (piksele) | 2712 x 1220 |
| NFC (płatność zbliżeniowa) | TAK |
| DUAL SIM | Tak |
| KOLOR | Czarny |