Smartfon Xiaomi Poco F5 Pro 5G 12/256GB White 6,67" 5160mAh 67W Snap 8+
Niedostępny - brak towaru
Opis
Smartfon Xiaomi Poco F5 Pro 5G
Odpal hipermoc
Snapdragon 8+ Gen 1
Mocny procesor Snapdragon® 8+ Gen 1 jest produkowany z wykorzystaniem procesu TSMC 4 nm, aby zmaksymalizować wydajność, jednocześnie pozostając stabilnym i niezawodnym, oraz zużywając mniej energii – zawsze i wszędzie.
Technologia LiquidCool 2.0
Powierzchnia 5000 mm² komory parowej ze stali nierdzewnej! Nowa, wielowarstwowa konstrukcja dla trwalszego, wydajniejszego chłodzenia.
LPDDR5 + UFS3.1 - Bardzo szybka pamięć RAM i flash
Płynny i przestronny. Większa pamięć masowa i opcje pamięci oznaczają, że telefon działa bardzo płynnie, niezależnie od tego, czy oglądasz filmy HD, grasz, czy po prostu coś przeglądasz.
Technologia dynamicznego rozszerzania pamięci RAM 3.0
POCO F5 Pro rozszerzalna pamięć masową do 13 GB lub 19 GB* poprzez integrację pamięci RAM i ROM, mocno redukując czas ładowania aplikacji i zapewniając jeszcze płynniejsze i szybsze doświadczenie.
FEAS 2.2 - Dla mniejszego poboru mocy
Technologia FEAS 2.2 może w inteligentny sposób wykryć ładującą się grę w ciągu milisekund i zoptymalizować pobór mocy dla każdej klatki. Zapewnia to stabilną liczbę klatek na sekundę podczas gry, jakość obrazu i jasność ekranu, zapewniają imersyjne doświadczenie z gry.
Główny aparat o rozdzielczości 64 MP i bardzo dużej wyrazistości
Fotografia wysokiej jakości z niesamowitymi efektami. Flagowy aparat główny korzysta z wydajnego połączenia trzech aparatów. Twoje dzieła wyglądają jeszcze bardziej oszałamiająco, gdy są wspierane przez dobrą wydajność układu.
Stabilniejsze ujęcia dzięki OIS i EIS
Imponujące i stabilne doświadczenia z korzystania z aparatu. Funkcja podwójnej stabilizacji obrazu, zarówno w sprzęcie jak i oprogramowaniu, zapewnia wyraźniejsze i ostrzejsze obrazowanie podczas nagrywania filmów oraz robienia zdjęć. Robienie zdjęć jest tak stabilne, jak przy użyciu statywu.
Rejestrowanie ruchu
Przechwytywanie wspomnień z wyrazistością, która nie ma sobie równych. POCO F5 Pro aktywnie redukuje rozmycie ruchu podczas fotografowania dzieci lub zwierząt, pozwalając na uchwycenie najbardziej niezapomnianych chwil w ułamku sekundy.
Ostrość śledzenia ruchu
Wydajmy algorytm SI w inteligentny sposób identyfikuje ludzkie twarze, koty, psy i więcej. Kliknij dwa razy na cel, aby zablokować szybką i stabilną ostrość – a nawet automatycznie wyostrzając obiekt, gdy jest zablokowany lub nie jest w centrum.
Gama kolorów P3 - Prezentuj prawdziwe i żywe kolory
Aparat POCO F5 Pro obsługuje szeroką paletę barw P3. W przypadku żywych kolorów, takich jak czerwony i żółty, szeroka paleta barw P3 poprawia je o 25%, w porównaniu z sRGB, co pozwala osiągnąć lepszą wierność i lepiej zachować szczegóły.
Aparat filmowy
Siedem klasycznych filtrów filmowych, szeroki zakres opcji klatek, obliczenia w czasie rzeczywistym na poziomie pikseli, podgląd w czasie rzeczywistym i oryginalne materiały w HD ułatwiają wykonanie zdjęć w stylu klasycznym.
Aparat filmowy H-400
Idealna do portretów lub szerokich ujęć w stylu retro.
Aparat filmowy C-50D
Idealna do artystycznych zdjęć portretowych w stosunkowo dobrze oświetlonym otoczeniu.
Aparat filmowy KP160
Idealna do portretów dziennych, artystyczny charakter z doskonałym kolorem skóry.
Aparat filmowy KC64
Pasuje do wszelkich ujęć portretowych lub dużych scen naturalnych.
Aparat filmowy FC400
Pasuje do fotografii natury i podróżniczej.
Aparat filmowy KG200
Idealna do portretów w ciemniejszym otoczeniu.
Aparat filmowy V-250
Idealna do codziennych zdjęć i przekształcania ich w sceny z filmów.
Wyświetlacz AMOLED WQHD+ Flow
Nowy flagowy wyświetlacz WQHD+, najlepszy marki POCO, wychwytuje więcej szczegółów, optymalizuje jasność, kolory i ma bardziej przyjazny dla oka wyświetlacz ze zwiększonym poziomem pikseli, zapewniając bardziej zachwycające doświadczenia wizualne.
Ultrawysoka jasność 1400 nitów - Uzyskaj wyraźny obraz w jasnym świetle
Nowy luminescencyjny materiał zapewnia szczytową jasność do 1400 nitów. W połączeniu z ultrawysokim kontrastem 5 000 000:1, klatka zoptymalizowana na poziomie pikseli, dostosowuje jasność do Twoich potrzeb i utrzymuje ostrość obrazu.
68 miliardów kolorów - Naprawdę imponujący kolorowy wyświetlacz
12-bitowa głębia kolorów w 68,7 miliardów kolorów zapewnia prawdziwie imersyjne widoki. W połączeniu z profesjonalnym dostosowaniem kolorów na pewno dostrzeżesz piękno.
Profesjonalny wyświetlacz HDR i Dolby Vision
Wyświetlacz Pro HDR korzysta z mapowania 3D, aby dostosować jasność dla optymalnego koloru, tonując każdy kolor. Dzięki Dolby Vision, wyświetlacz POCO F5 Pro może osiągać większą głębię, niesamowity kontrast i więcej kolorów.
Stworzony do gier
Dokładniejsze i płynniejsze działanie.
Przyciemnianie PWM 1920 Hz - Chroń swoje oczy dzięki przyciemnianiu w czasie rzeczywistym
POCO F5 Pro wykrywa jasność otoczenia w czasie rzeczywistym, dobrze dostosowując do niej jasność ekranu. Nie tylko zapewnia to efekty wyświetlacza, ale też redukuje irytację spowodowaną ostrym światłem świecącym w oczy.
Modna i elegancka konstrukcja
Prosta, a zarazem trwała struktura z włókna węglowego na bokach szklanego korpusu to ucieleśnienie prędkości i siły POCO. Ultracienki obwód jest podkreślony przez wyjątkową, metalową dekoracje, która prezentuje lekki styl POCO F5 Pro.
Akumulator 5160 mAh / Turbo ładowanie 67 W
Doskonała bateria 5160 mAh, w połączeniu z turboładowaniem 67 W zapewnia dłuższy czas pracy baterii, wspomagając lepszą codzienną wydajność.
Ładowanie bezprzewodowe 30 W
Pierwszy raz POCO jest wyposażony w funkcję ładowania bezprzewodowego dla elastycznego ładowania, które będzie Ci pasować. Ultraszybkie ładowanie zapewnia, że telefon zawsze może być w pełni naładowany.
Rozwiązanie inteligentnego ładowania
POCO F5 Pro pomaga wydłużyć czas pracy baterii, gdy ładujesz telefon w nocy. Ładuje baterię do 80%, a później korzysta z niskiego napięcia, aby w inteligenty sposób naładować telefon do 100% zanim się obudzisz, zgodnie z Twoim czasem snu i zwyczajami ładowania, zapobiegając niszczeniu urządzenia poprzez długie okresy ładowania wysokim napięciem.
Wbudowany w ekran czytnik linii papilarnych
Odblokowywanie w 0,2 sekundy. POCO F5 Pro jest wbudowany w ekranowy czytnik linii papilarnych, który bardzo szybko odblokowuje telefon.
| Przekątna ekranu | 6,67" |
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 5 |
| Rozdzielczość | 3200 x 1440 px |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 5000000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 1400 cd/m² |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) | 1000 cd/m² |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Gęstość pikseli | 526 ppi |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesora | 8+ Gen 1 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3 GHz |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5 |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 64 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 8 Mpix |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 2 Mpix |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,79 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,4 |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 120° |
| Elementy obiektywu tylnej kamery | 6-elementowy obiektyw |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 16 Mpix |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,45 |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 7680 x 4320 px |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@60fps, 7680x4320@24fps |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Makro-fotografia | Tak |
SIEĆ
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Tak |
PORTY I INTERFEJSY
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
KONSTRUKCJA
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP53 |
WYDAJNOŚĆ
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
NAWIGACJA
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
MULTIMEDIA
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Widelec systemu operacyjnego | MIUI 14 |
| Pojemność baterii | 5160 mAh |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik podczerwieni | Tak |
| Szerokość produktu | 75,4 mm |
| Głębokość produktu | 8,59 mm |
| Wysokość produktu | 162,8 mm |
| Waga produktu | 204 g |
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Futerał ochronny | Tak |
| Moc adaptera AC | 67 W |
Dane techniczne
| Kamera Termowizyjna | Nie |
| Ładowanie indukcyjne | Tak |
| IRDA podczerwień (Pilot) | Tak |
| Gniazdo słuchawkowe Jack 3.5MM | Nie |
| Obsługa 4G | Tak |
| Obsługa 5G | Tak |
| Procesor producent | Snapdragon |
| Ilość rdzeni | 8 |
| Zegar procesora | 2,0 |
| Wyświetlacz | Amoled |
| Wielkość Ekranu (zaokrąglone do 0,1) | 6,7" |
| Częstotliwość odświeżania Hz | 120 |
| Bateria mAh | 5100 mAh |
| Szybkość ładowania (Wat) | 67 |
| Złącze USB | Type-C |
| System operacyjny | Android |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12GB |
| Aparat Tylny | 64 MP |
| Slot karty pamięci | Nie |
| Typ Kart Pamięci | BRAK |
| Rozdzielczość (piksele) | 3120 x 1440 |
| NFC (płatność zbliżeniowa) | TAK |
| ODPORNOŚĆ | IP 53 |
| DUAL SIM | Tak |